reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Cześć dziewczyny,
Jestem już w domu. Pobolewa mnie brzuch i plecy na dole, ale w sumie jest ok.
Pobrali mi 27 kumulusow, lekarz bardzo się cieszył. Teraz mam brać tylko luteine podjęzykowo 2x2, bo mam 50-tki, a muszę brać setkę.
Transfer mrozaczka mam mieć po drugiej @. Będę jakieś leki brałą i jak endo będzie git to robią transfer.
Jutro czekam na telefon od Pani embriolog :):):) Już nie mogę się doczekać.
 
Hess, super że az tyle udało sie wyhodować !!! Teraz uważaj na hiperkę. Pij dużo wody i jedz duzo nabiału. I mierz sobie brzuch , jak by sie okazało ze rośnie to dzwon do kliniki migiem ! Czekamy teraz na wiesci jakie piekne zarodeczki bedą.
 
Kotuska - dzięki. Lekarz mówił, że mam leciutka hipetke, ale nie muszę nic na to brać. Pije wodę więc i będę wcinac bialeczko :)
 
Hess - to super wieści, ale liczbę wyhodowałaś.Trzymam mocno kciuki i czekamy na informację.A z tą wodą to też słyszałam, że ok 3 litrów dziennie trzeba pić, żeby to się dobrze z organizmu wypłukało wszystko, także Twoje zdrowie.

Ja jestem już po wizycie - mam 8 dużych pęcherzyków 10 - 12mm i 4 mniejsze ok 7mm.Dziś 6 d.c. Dr powiedziała, że to dobry wynik, a i tak mogą max 6 zapłodnić w programie, więc nie jest chyba źle.
Dostałam kolejne zastrzyki - jutro i w czwartek mam brać rano 3 zastrzyki - gonal, w zmniejszonej dawce 75 j.m., menopur i cetrotide.
Nic więcej się nie dowiedziałam, bo u innej dr byłam i zbyt dużo nie mówiła.
W czwartek kolejna wizyta o 11:20 - może powie mi coś więcej.

A z Waszych doświadczeń dziewczynki to jak to będzie dalej wyglądało? Z tego co wcześniej mówiła, to kolejna wizyta w 10 d.c. a potem co już punkcja?

Miłęgo dnia życzę i czekamy na dalsze dobre wieści z dnia dzisiejszego.
 
Ostatnia edycja:
EwciaK30 - dzięki. Ja i tak dużo pije, więc teraz to nie specjalnie muszę sie poświęcać, hehe.
Nie wiem jak to u Ciebie będzie. Mnie długo stymulowali, więc punkcje miałam w 29 sc, a dzień stymulacji....23+3, czyli 26. Co to za zastrzyk ten Cetrotide? Nie miałam takiego.
A pechetzyki masz ładne. Generalnie muszą dorosnac do 18 mm.
 
Hess - ten zastrzyk to chyba na to, żeby pęcherzyki teraz za szybko nie pękały, no chyba, że mi się z menopurem pomyliło. eden na niepękanie za szybkie, a drugi do kontroli progesteronu, aby na odpowiednim poziomie był. Tyle zapamiętałam, ale mogłam coś pokręcić;-)

Kasik
- kciukasy, ale Ci zazdroszczę, że zobaczysz dzisiaj Swoje maleństwo.Powodzenia i daj znać, co tam słychać u maluszka.
 
reklama
Hess ale jajeczek się uzbierało! super! mocno trzymam kciuki za seksik na szkiełku &&&&&&&&&&&&&&&&

Dani i za Ciebie nieustająco, za wysoką betę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ewciak ja też miałam cetrotide przy krótkim protokole. Bierze się go aby pęchole za szybko nie pękały. 8 pęcholi to jak najbardziej wystarczająco, będzie duża rodzinka :tak: a co do punkcji - to oczywiście później może być już punkcja ale wiadomo, wszystko zależy od tego czy lekarz lubi Cię często kontrolować (mój wyznaczał częste wizyty) i oczywiście jak będą rosły pęcholki. Trzymam kciukole &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry