reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Kasiulkau nas była sprawdzana przed wyjściem i dobrh wynik mnie nieuspokoil.
Przy synu był, teraz przy małej obowiązkowo.

Pumelova tez zapominam w sytuacjach mega nagłych i to tylko nocą. Za to mąż często nie wyłączy. Dodatkowo zaslaniam ten migacz i łatwiej zapomnieć wyłączyć, gdy jest niewidoczny.
 
reklama
Kasiulkau nas była sprawdzana przed wyjściem i dobrh wynik mnie nieuspokoil.
Przy synu był, teraz przy małej obowiązkowo.

Pumelova tez zapominam w sytuacjach mega nagłych i to tylko nocą. Za to mąż często nie wyłączy. Dodatkowo zaslaniam ten migacz i łatwiej zapomnieć wyłączyć, gdy jest niewidoczny.
No tak, ja patrzę na ta lampke czy na pewno miga :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1499948082-aaaaaa.jpeg
1499948571-aaaaaa.jpeg
1499948578-aaaaaa.jpeg



Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ja nie mam. U mnie sprzedają te kropelki w takich niemieckich sklepach z chemią, żywnością niemiecka

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do monitora oddechu mam takie samo zdanie jak Maziajka i Kasiulka 14 lat temu nikt o tym nie slyszal 2 lata temu tez nie widzialam.powodu zeby go.miec skoro dziecko zdrowe donoszone itp, i teraz tez nie mam. Ale to jest zawsze decyzja rodzica i jego spokoju. Ja spie spokojnie.
Aim a co do zabierania do.szpitala to jeszcze.nie widzialam.nikogo z.monitorem w.szpitalu. moze teraz czasy sie zmienily ale.poki co tak bylo.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha no wielu rzeczy nie było 10, 20, 50 czy 100 lat temu ale myślę że część z nich jednak wpłynęła pozytywnie na jakość życia czy w ogóle na szanse przeżycia w pewnych sytuacjach i fajnie ich używać w tym celu ;) to tak jest, im mniej się samemu doświadczyło negatywnych rzeczy lub im mniej się wie-tym lepiej się śpi-w tym momencie dosłownie.
 
reklama
Do góry