reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

reklama
Dziewczyny super zakupy robicie.

Pościel w Hello Kitty fajna :-)

Żabcia zakupki super i te obrazki miękkie też mi się bardzo podobają

Rajani ja co jestem w sklepie to zapominam o tych drobnych rzeczach
 
wiem że 22 sierpnia maja byc jakieś bluzeczki i spodenki dla niemowlaków... widzialam reklamówke wczoraj w sklepie na necie jeszcze nic nie ma....

pościel w hello kitty fajna.. choc z tym baldachimem to marny pomysł wiecej sie zbiera na nim kurzu :)
ja podpaski, podkłady juz kupiłam w sumie nie duzo mi zostało rzeczy do kupienia... :)
 
nova - fajoski komplet:)

zabciu wlasnie wypakowałam rzeczy co landrynka przywiozła:) super:) strasznie jestem zadowlona cudnie:)- ta kolekcja jest mega...jedyne co musze pomyslec to jak zamontować ten badlachim bo jest doscy specyficzny i taki zwyklu stelaz z kolem na niego się nie nadaje..ale cos wymysle:D

rajani- spoko loko...zobaczysz ..ponad polowa się nie przyda:p ja niby "dośwoiadczona" i wiem..ale i tak kupuje:p no trudno kto mi tam zabroni ...jak to mówi moja kumpela - a kto bogatemu zabroni:D

a lidlowych porduktoó u nas już to było jakos ze 3 tyg temu- plus jeszcze seria super baby- bodziaki koszulki i posciele z baldachimami- ja kupiłam bodziaki super baby i born in 2013 :) oraz te taka lampke co tez w tej gazetce jest- polecam- kosztuje grosze a bardzo praktyczna jest! ledowa do kontaktu daje lekutką poświatę- przydatna przy kamrieniu piersią w nocy.

dzaga- ja tez lubie baldachimy- z jednej strony penwie i się kurz zbiera..ale z drugiej kurz jest w pokoju tak czy siak- wiec zatrzymując się na baldachimie teoretycznie niedopuszcza go do dziecka:) tylko prac trzeba:p
 
A ja dzis (sama sie zdziwilam) poprasowalam ubranka (oczywiscie zostawie reszte ktore schna tacie bo sie zmartwil jak uslyszal, ze prasuje a on nie bedzie mial co robic):p musialam czyms sie zajac by nie myslec.
I tak, spakowalam dwa pudla ciuszkow wiekszych na 68/74 zeby troche miejsca w szafce sie zwolnilo i poukladalam w miare mozliwosci poprasowane rzeczy i jestem w szoku, tak wyglada moja a raczej Adasia szafapierwsza polka wypakowana po brzegi pieluchami, chusteczkami, kosmetykami, na dole ciuszki na 62, plus 3/4 jeszcze suszarki zajete :o

dodatkowo kocyki, posciel nie mieszczace sie w szafkach stoja kolo lozka ^^

DSC_0235.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0235.jpg
    DSC_0235.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
no Rajani niezła kolekcja :D ja póki co wszystkie rzeczy Kuby mam wrzucone do kołyski :D a ciuszki leżą w worku bo jeszcze czekają na pranie :D ale dopiero pod koniec sierpnia kupuję sobie automat to wtedy wszystko wypiorę, wyprasuję i muszę w naszej komodzie zwolnić 2 szuflady żeby to poukładać. Po porodzie jak dostaniemy kaskę to chcę kupić łóżeczko z szufladą i komodę to wtedy zrobię kącik dla Kuby w 2 pokoju.
 
Do góry