reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Ale to wychodzi, że pieluchy z Lidla są droższe niż huggies premium, nigdy lidlowskich na oczy nie widziałam ale cena rewelacyjna nie jest.

Huggiesy premium 3 za 99 szt w carrefourze są po 49,99 często z paczką chusteczek gratis.
 
reklama
ludzikowa mamo, nie wiem jakie są te pieluchy z lidla, ale za pampersy z rozciągliwymi boczkami zapłaciłam w poniedziałek w tesco 44 zl za 82 sztuki, a to wychodzi tez 53 gr za sztukę :tak:, aha i jeszcze bajka na VCD gratis. Fakt, że to była promocja, ale promocje na pieluchy są nagminne.
 
W Tesco Huggies Premium za 33,99 za 78 sztuk, za ok. 40 Huggies Classic 80 sztuk.
W Smyku 20% zniżki na zabawki Smiki.
Pieluszki z Lidla testowane - niestety mała ma po nich delikatnie odparzoną skórkę.
 
W sumie to piszemy tu o zakupach dla dzieci, a może też coś dla mam? Ostatnio szukałam fajnej czapki dla siebie i proszę jakie tu są świetne.Z resztą nie tylko czapki
DECOBAZAAR - SZARO
Z resztą dział dla dzieci też tam jest :)
 
Ostatnia edycja:
Jest teraz nowa seria Pampers Sleep and Play (pomarańczowe opakowanie) 3 jest 58sztuk za 29,90zł. lepiej dołożyć parę złotych do Pampersów Active Baby bo mają elastyczne boczki, a te Sleep and Play są jak Pampers 2.
 
Widziałam dzisiaj promocję w euro aptece na huggis premium za 37 zł (nie wiem czy to dużo czy mało bo ich nie używamy) i jeszcze jakieś słoiczki są tańsze.
 
ja ostatnio kupowałam w carrefourze chusteczki pampers clean&play w czteropaku za 18.90 sa fajne maja przyjemny zapach i cena tez symaptyczna:)
 
reklama
Byłam ostatnio w tesco, są przeceny na ciuszki z kolekcji cherokee. Ja zakupiłam 3-pak śliniaków za całe 4,5 zł:-) a chusteczki kupujemy w kauflandzie - dzidziusie 3pak za 11,99. W te pampersy po 40,99 też się zaopatrzyliśmy na zapas:-)
 
Do góry