reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
Dziewczyny gdzie kupujecie wyprawkę? Ja nie mam czasu i cierpliwości na polowanie na allegro, myślałam raczej o hurtowym zakupie w jakimś sklepie internetowym np. dino. macie jakieś opinie, możecie polecić? Czy potraficie ocenić ceny w takim sklepie np. porównując swoje zakupy. W Dino przy zakupie wyprawki dają 5% rabatu.
 
polka-fasolka - ja kupuje w róznych warszawskich sklepach no i oczywiscie na allegro, bo sie opłaca.Poprostu poluje na rózne rzeczy. Nie umiała bym kupic wszystkiego w jednym sklepie. Jedno mi sie podoba , a drugie nie. :-) :-) :-)
 
Ładna nazwa OTULACZ:-D

Polka-fasolka (tez ładny nick swoja drogą;-);-)) wydaje mi się że ten pierwszy nie jest potrzebnym zakupem i to będą pieniądze wyrzucone w błoto.
Typowe śpiworki możesz sobie również pooglądać na Allegro i wierz mi ze jest lepszy wybór kolorystyczny i cenowy!:-):-)
 
a dziękuję, tak nazywam córkę w brzuchu :)

no własnie ja byłm nastawiona na spiworki, a tu trafiłam na takie otulacze i nie wiem co mam o tym mysleć. Przemawia do mnie to, że dziecko czuje się bezpieczniej takie spakowane, troche jak w brzuchu. Tak samo zastanawia mnie rożek, nie brałam pod uwage tego zakupu, ale moze taki otulacz? ehh, nie wiem. A czemu piszesz, ze pierwszy nie? bo dla mnie to one bardzo podobne, tyle ze cena 2x mniejsza w drugim otulaczu.
 
ja moja wyprawke zaczelam kompletowac od 8 par pody kupionych na allegro łdna bawełna i super sa, jeszcze msuze kupic jakies kosuzleczki i pajace takie ala welurowe na chlodniejsze wieczory sierpniowe , ale to oczywiscie msuza byc wieksze bo jak kupie dla noworodka to moze byc tak ze ich nawet nie ząłoze małemu. w sumie z ubioru to co kupujecie na pierwsze 3 miesiace >
 
acha koelzanka te cos kupuje mojemu malemu no i wczoraj dostalismy hmm taki komplet spodenki z stopkami zakrytymi i do tego taka koszulka z długim rekawem, tak na 3-6 miesiecy ale jakis mały wiec pewnie na 1-3 bedzie odbry :]
 
a dziękuję, tak nazywam córkę w brzuchu :)

no własnie ja byłm nastawiona na spiworki, a tu trafiłam na takie otulacze i nie wiem co mam o tym mysleć. Przemawia do mnie to, że dziecko czuje się bezpieczniej takie spakowane, troche jak w brzuchu. Tak samo zastanawia mnie rożek, nie brałam pod uwage tego zakupu, ale moze taki otulacz? ehh, nie wiem. A czemu piszesz, ze pierwszy nie? bo dla mnie to one bardzo podobne, tyle ze cena 2x mniejsza w drugim otulaczu.


W śpiworkach zazwyczaj rączki są luźne. Tu masz przykład pierwszego lepszego z Allegro.
Śpiworek do spania z polaru (0-6 m) (592222635) - Aukcje internetowe Allegro

A te otulacze to mnie się skojarzyły z kaftanem bezpieczeństwa:zawstydzona/y::-:)tak: Nie dość że takie małe dziecko jest niewinne to jeszcze zapakowane tak strasznie.... Mówię tak jak czuję. :happy2:
Na rożek się na 100% zdecyduję wtedy już nie będę kupować nic innego. A tez mi przez głowę przeszedł śpiworek... :-)
 
reklama
ja na pocztaku bede trzymac w rożku, otulacz faktycznie z kaftanem mi sie takze korzysta to raz a dwa śpiworek wydaje misie za luźny jak dla takiego maleństwa, gdzies wyczytalam ze powinno sie spiworek stosowac od 3 miesiaca, ale ile w tym prawdy to nie wiem. :(
tez gdzies wycyztalam ze dziekco od 4 miesica moze spac na materacu gruykowym ze najlpeiej jak pierwsze 4 miesiace spi tylko na stronie gdzie jest kokos w materacu -tez to słyszałyscie ?
 
Do góry