reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
Balonik nie robi na mnie pozytywnego wrażenia ani w 1%.:zawstydzona/y::no: Chociaż nie znam urządzenia.... I nawet o takowym nie słyszałam??:confused::confused:
 
tym bardziej, że są ćwiczenia które robi się bez pompki, zupełnie za darmo
w jednym z ostatnich numerów "m jak mama" widziałam artykuł na ten temat
 
a cyz miesnie Kegla czasme nie idze cwcyzc bez zadnej pompki ? tzn wiecie na siedząco stojaca itd, ja cwicyzlam zbey wzmódz doznania w czasie sexsu , ale o tym ze do porodu sa one potrzebne nie słyszalam, wiem ze po porodzie natularnym cwiczenia powoduje ze syzjka, macica itd wracaja do pierwotnego stanu
 
No ale tak jak Mati pisze... po co wydawać niepotrzebnie pieniądze jak jest wystarczająco dużo innych wydatków.... A ćwiczeń faktycznie nie brakuje....
 
A właśnie.... co do szczepionek....

Ostatnio spotkałam kumpla, szczęśliwego młodego tatusia 6 miesięcznej dziewczynki. Zgadaliśmy się oczywiście o dzieciach bo się pochwaliłam że jestem w ciąży. Okazało się że Tomek szuka kredytu....:szok::-D Zaczęłam się śmiać że dziecko "puściło ich z torbami"....;-) A on mi na to, że najwięcej wydał na szczepienia!!!:szok: Bo zaszczepił Małą na wszystko co się tylko dało, czyli zaczął od szczepionek tzw skojarzonych za które trzeba płacić.:baffled: Następnie wszystkie pneumokoki i te inne których nazw już nie jestem w stanie wymienić. Pytam jaki to koszt??
O on mi na to, że jakby tak wszystko zliczyć do kupy razem to będzie 5 tysięcy!!!!

Kur... jestem w stanie wiele zrozumieć ale bez przesady!!!
 
reklama
Sylwia i kpjm - Dzięki dziewczyny za cenne rady!! Już troszę zaczyna świtać co i jak z tymi kąpielami i wanienkami :-)

Jejku czego to ludzie ie wymyslą, żeby kasę zbijać (balonik epino haha :-D:-D:-D:-Di bez balonika moża ćwiczyć)


Matyla1405
-bardzo fajny i jakże prawdziwy artykuł wstawiłaś. Dzięki :tak:

Ponoć ogólnoświatowy kryzys nie dopadł tylko branży dziecięcej :tak:
 
Do góry