reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
mnie tez sie nie podoba:-p


co do sanek to my mamy z carefura zwykle drewniane z oparciem,Wiki dostal na prezent jakbyl maly i powiem Wam ze w tamtym roku moj T na nich zjezdzal z gorki ,ja razem z dzieciakami i nic sie nie stalo,naprwde zwykle najzwyklejsze,jakbym ich nie miala tez bym pomyslala ze nie wytrzymaja;)

nadrobilam na zakupowym ponad 10 stron i az mnie glowa robolala;) od ogladania tych zabawek:-Ddo wyboru ,do koloru a i taknadal nie wiem co kupic dzieciakom:zawstydzona/y:tzn troche wiem...



mamy dziewczynek czy kupujecie dzieciom lalki?ja chcialam kupic i jak zaczelam ogladac w carefurze to nie wiedzialam na ktora sie zdecydowac?sporo bylo tego:sorry:do tego jak bylam u kolezanki to jej corka przyniosla mi 5 lalek(ale rozebranych i z makijazem:-Dwiec nie widzialam w calosci)ale niektore z nich byly bardzo ciezkie(pewnie przez mechanizmy w srodku)i wydaje mi sie ze za ciezkie dla takich dziewczynek:sorry:nie wiem ,moze sie myle?
moze juz macie?co polecacie?Agatka,Natalka itp?zglupialam:-D
 
zupełnie nie znam się na lalkach:-D, ale jeszcze parę lat temu marzyłam mi się baby born, bo miała tyyyyyle dodatków, ubranek, wózeczków, zestawów do kąpieli, siusiania, jedzenia, przewijania itd:)
 
zupełnie nie znam się na lalkach:-D, ale jeszcze parę lat temu marzyłam mi się baby born, bo miała tyyyyyle dodatków, ubranek, wózeczków, zestawów do kąpieli, siusiania, jedzenia, przewijania itd:)
teraz znajdz co tego nie ma.....:-D:-D:-D

agulam, jako mama wielbicielki lalek powiem tak: sprobujcie jedną jakakolwiek kupic (nie wazne czy ciezka czy nei) i jesli Ola zaakceptuje to znaczy ze zaakaceptuje każdą lalkę.. sa dzieci co lubia zwykle szmacianki... najlepiej jakbyscie poszli do sklepu z ola i dalabys jej samej wybrac jakąś... bedziesz wiedziala jakie jej sie podobaja i czy wogole.... a potem pod jakims pozorem odlozysz na polke... ja robie tak, ze daje agacie na czas zakupow jakas lalke.. a potem przed pojsciem do kasy odkladamy (czasem tak zeby nei widziala, a czasem robimy lalkom papa) na polke...
 
Just ty tu takich pomyslow nie podsuwaj pls
zostawilam wczoraj otwarta strone i poszlam sie kapac,wracam a moj malzon juz na ebayu siedzi i namietnie dinusia szuka.
on koniecznie musi go miec.300 funtow :szok:

Noooo... my tez mniej więcej za tyle znaleźliśmy w USA.

Mi też się średnio podoba ale mój mąż podobnie jak Wonki przeczesywał net aby znaleźć go do kupienia w PL...nie znalazł :D

My też nie znaleźliśmy:) Ja jestem w nim absolutnie zakochana....!!
 
teraz znajdz co tego nie ma.....:-D:-D:-D

agulam, jako mama wielbicielki lalek powiem tak: sprobujcie jedną jakakolwiek kupic (nie wazne czy ciezka czy nei) i jesli Ola zaakceptuje to znaczy ze zaakaceptuje każdą lalkę.. sa dzieci co lubia zwykle szmacianki... najlepiej jakbyscie poszli do sklepu z ola i dalabys jej samej wybrac jakąś... bedziesz wiedziala jakie jej sie podobaja i czy wogole.... a potem pod jakims pozorem odlozysz na polke... ja robie tak, ze daje agacie na czas zakupow jakas lalke.. a potem przed pojsciem do kasy odkladamy (czasem tak zeby nei widziala, a czasem robimy lalkom papa) na polke...
wiolan mysle ze spodobaja sie jej lalki chociaz moge sie mylic.teraz nie rozstaje sie ze swoim misiem uszatkiem,wszedzie go ze soba bierze,wozi go w wozku,karmi itp
jedną kupimy i zobaczymy albo zdam sie na mikolaja i bedzie najlepiej



my juz po zakupach nocnych w tesco:-Djako ze u nas ten mniejszy sklep wiec wybor zabawek ograniczony(dla mnie lepiej bo mialabym wiecej dylematow:eek:)

zakupilam klocki lego 3 opakowania dla moich dzieci po 1i chrzesniaka,wyszly po 50zl:)reszte i tak zostawie u nich na zakupach ale juz czego innego:tak:
kupilam jeszcze inne lego bo Wiktor ma urodziny kolegi,takze zakupy udane:-)
 
reklama
Do góry