reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
W stonce w tym tygodniu są bluzki z długim rękawem po 17 zł. Fajny materiał.

Spodnie jeasowe z bawełniana podszewka. Podszewka nie jest jakas mega gruba, ale na jesien akurat. 33 zł.

Sa tez polarki, czapki, ale na to zbytnio nie patrzyłam bo mamy.
 
Nie, chodziło mi o to, że jak dajesz 'kup teraz' albo licytację od jakieś kwoty. Bo mnie się nigdy nie udawało, nawet jak dawałam livytację od 5 zł. Zawsze wystawiam od 1 zł, i wtedy też mam bardzo dużo wejść, co zwiększa szansę na podwyższenie ceny. Generalnie przyjęłam zasadę, że jeśli rzecz jest w stanie idealnym, to sprzedaję za połowę ceny wyjściowej, reszta za mniej. No chyba, że są zapaleńcy gotowi dać więcej;).
 
Nie, chodziło mi o to, że jak dajesz 'kup teraz' albo licytację od jakieś kwoty. Bo mnie się nigdy nie udawało, nawet jak dawałam livytację od 5 zł. Zawsze wystawiam od 1 zł, i wtedy też mam bardzo dużo wejść, co zwiększa szansę na podwyższenie ceny. Generalnie przyjęłam zasadę, że jeśli rzecz jest w stanie idealnym, to sprzedaję za połowę ceny wyjściowej, reszta za mniej. No chyba, że są zapaleńcy gotowi dać więcej;).

u nas identycznie :-)
na szczęście ostatnio mniej na allegro sprzedaję, bo mam napalona koleżankę, ktorej synek ma prawie roczek i chętnie odkupuje ode mnie ubranka :-)
 
reklama
Ja ostatnio sprzedałam 3 pary butów po dzieciach.
Jedne za 6 zł, drugie za 7,50 a trzecie za 40. Masakra co? Choc z drugiej strony chciałam je wystawic pod smietnik, więc w sumie nie wyrzuciłam 50 zł....
 
Do góry