reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Jasiek dziedziczy zabawki po Jagodzie, więc mu rzadko kiedy coś kupujemy. Ale na urodziny na pewno coś dostanie, bo mi jakoś smutno będzie, jak nic mu nie sprawimy:) Wiem, że to takie głupie nakręcanie się.
u nas Ola dziedziczy po Wikim wiec tez za duzo nie kupujemy.W garazu leza zabawki po Wiktorku i co chwila cos sie przynosi.ale tak jak piszecie najlepsza zabaWA TO rzeczy codziennego uzytku

Dziewczyny pokazcie te kapelusze z h&ma?
 
reklama
dziewczyny mam pytanie czy widziałyście w h&m buciki w kratkę typu baleriny? podobno po 24.90 czy fajne są???czy rozm 20
 
musialam wrocic do góry i popatrzec czy ja na zakupowym jestem....:p

SPECJALNIE DLA LENKI: NAMIOT AUTO POLICYJNE~~ SAMOROZKŁADAJĄCY SIĘ~~ (1582826100) - Aukcje internetowe Allegro
CO PRAWDA, to nie to samo co mamy ale te namioty naprawdę są super.... do tego akurat musisz dokupić kulki...

my mamy taki (inne tylko kolorki):
NAMIOT DLA DZIECI - DOSKONAŁY DO OGRODU 8600B (1593599527) - Aukcje internetowe Allegro

Wiolan dzięki - zarąbisty jest ten namiot, wyobrażałam to sobie inaczej, myślałam, ze to jakiś domek, a ten mi się bardziej podoba. Na pewno go kupię, zaraz porównam, który większy. Fajnie, że ma daszek i słońce nie będzie dziecku świeciło na głowę.
 
Zdecydowanie nie świadczy- Francisław najlepiej się bawi w marudzenie:-p

mam nadzieję, że nie zaraził się od Jonasza - to jego ulubiona zabawa hmm od urodzenia :-D

ostatnio uwielbia ciągać też stoły, krzesła, taborety - zabawki traktuje jak powietrze :D:D:D

Oleśka u nas też wszystko Tomek pakuje do buzi, po czym rzuca na ziemię i krzyczy, że znów chce...
on nawet bierze niekapka, napije się i rzuca go w piasek, po chwili płacze, bo znów chce..
poza tym zjada trawę, liże kamienie i zjada piasek :-(

aga jeśli Cię to pocieszy to powiem, że nie tylko Tomek tak ma ;)
 
22,90zl i podwojna rozmiarowka tzn 18/19 i 20/21, dopiero 22 jest pojedyncze.

widziałam te buciki w gazecie a powiedz mi czy w realu są taki "stabilne"? szukam bucików do sukieneczki dla małej co prawda na czerwca i może być upał ale może być też chłodno.

W biedronce są adidaski po 21.90 nawet fajne bo mięciutkie.
 
sa ok bo maja sztywna gumowa podeszwe, moze byc ciezko w niektorych sklepach z ich kupieniem bo to stara kolekcja, my je chcemy kupic bo mamy bluzeczke do kompletu :)

1553223395
bluzeczka jest śliczna:) gdybyś na kie kiedyś natrafiła to prosiłabym bardzo o jedną parę dla mojej Mai :) proszę:)
 
reklama
Julita, Nataliak my mamy te buciki o których piszecie. My je zakładamy tylko czasem na spacery, niestety szybko się w nim dziecku noga poci...
 
Do góry