reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
Ja zawsze przeliczam cenę ile wychodzi za jednego pampersa. Zbyt dużo jest wielkości opakowan żeby ogarnąć czy się opłaca. Mega paki, maxi paki, super ekstra maxi turbo paki itd.
 
hej hej

orientuje sie ktoras co do promocji pampersów w carefurze,weszlam w ulotke i jest duza paka za 79,99 ale nie wiem ile sztuk czworek?
w radio slyszalam inaczej i sie pogubiłam

pozdrawiam WAS:))):tak:
 
Wysłałam męża do Biedry po promocyjne Dady. Dzwoni do mnie że domek został jeden w rozmiarze 2:banghead:
Za to kupił te nowe Premium Comfort Fit. Na dziecku jeszcze nie próbowałam, ale wrażenia pozytywne. Fajne cienkie są i czuć, że mają w środku te granulki. Cóż spróbujemy.
Ale się zdziwiłam bo płacił normalnie jak za te stare 29,99 za 54 sztuki, a ktoś tu chyba pisał, że te nowe droższe są?
 
reklama
Do góry