reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
A ja będę musiała kupić chyba drugą karuzelkę nad łóżeczko:crazy:. Ta, którą mamy się już wysłużyła(kręciła się nad trójką dzieci )ale nie musiała się psuć akurat teraz.:angry: A Majka jest wpatrzona w nią jak zauroczona. Bardzo ją dziwi, gdy zajączki tylko sobie wiszą. Aż mi jej żal.No i zupełnie beż sensu czeka mnie zakup.
 
Ja juz bym nie kupowala,no chyba,ze planujesz wiecej dzieci:tak:.Konrad juz mocno sciska sowje zwierzaki z karuzelki,ze trybik przeskakuje.Musze podchodzic i mu wyjmowac z raczki.Juz niedlugo pewnie trzeba bedzie ja zdjac...:tak:
 
Z doświadczenia wiem, że taka karuzelka, jeżeli dziecko się przyzwyczai, może jeszcze je trochę pozabawiać. U kuzynki została zawieszona pod żyrandolem i jeszcze długo Mały miał radość widząc swoją ulubioną zabawkę. Nie mówię, że tak będzie u mnie, ale jak narazie ją bardzo lubi.
 
Hmmm... a ja chciałam kupić leżaczek-bujaczek Fisher Price do 18kg. Jak patrzę na Wasze dzieci to żałuję, że nie kupiłam wcześniej :-(. Ale pani w sklepie powiedziała, że Fisher Price nie produkuje takich :szok:, nawet pokazała mi aktualny katalog Fisher Price'a i faktycznie przy tym leżaczku była waga do 9 kg :confused:. Pani jeszcze powiedziała, że Tako miało takie do 15 kg, a w tym roku te same są niby tylko do 10kg :dry::confused::dry:. No i jak spojrzała na Andusia to stwierdiła, że teraz to już bez sensu taki leżaczek :baffled:. Aż weszłam na stronę Fisher Price'a i sprawdziłam - mają leżaczki do 18 kg :wściekła/y:. Ja już sama nie wiem co robić, tak mnie baba skołowała :unsure:. Co myślicie ? Przyda się jeszcze czy nie ?
chodzi mi o taki LEŻACZEK-BUJACZEK FISHER PRICE DO 18 kg wys. 12H (216899462) - Aukcje internetowe Allegro
 
madzik ten lezaczek jest super,ale osobiście bym nie kupowała.Myślę,że jak mój Kuba usiadzie sam,to leżak pójdzie w odstawkę,Siedzenie na kocyku,czy macie, jest bardziej atrakcyjne.Już teraz moj maluch siedzi krótko w leżaku,woli pełzać.Myślę,że lepszym zakupem byłoby(dla mnie przynajmniej) krzesełko do karmienia.Ale to moje zdanie....Szkoda by mi było kasy na coś,co posłuży juz nam krótko,wolę zainwestować w dobre krzesełko.:-):-):-)
 
rozalka oczywiście masz rację z krzesełkiem :tak:. Ale u nas krzesełko kupi babcia Andusia :-p i już się zastanawiała nad tym z Fisher Price, nad którym myślała Kasiad :-D. Dlatego ja rozważam ten leżaczek. Dochodzi u nas jeszcze jedna kwestia - moja teściowa mieszka bardzo blisko, a że się bardzo lubimy to dużo czasu u Niej spędzamy z Andrzejkiem :tak: i tak myślałam, że byłoby fajnie mieć w domu np. krzesełko do karmienia, a u teściowej leżaczek, na którym też przecież można karmić :sorry2:. Ale w dalszym ciągu się nie zdecydowałam, więc czekam na rady od koleżanek Lutóweczek :-)
 
madzik no tak na leżaku można karmić.Fakt,my też do rodziny i znajomych czasem zabieramy leżak.
 
Ja jestem z tego leżaczka zadowolona bardzo, Oli też :-) Pomimo, że siada już spokojnie, leżaczek uywamy codziennie, bo lubi się w nim bujać.
 
reklama
Do góry