reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

aparatka w komornikach jest fajny sklep z wozkami i nie tylko. maja duzy wybor i facet ( o ile na niego trafisz) potrafi naprawde dobrze doradzic
 
reklama
mnie nie przekonuje ten fotelik ... jak to w aucie sie miesci ?? przeciez jesli to ma byc na tyle duze zeby bylo gondola to miedzy siedzeniami ciezko to bedzie zmiescic - chyba ze w jakims mega suvie :)

poza tym niemoznosc wyprostowania sie jest srednia ... gondola ma jednak swoje plusy wlasnie w tym ze maluch lezy plasko i moze sie dowolnie wiercic i krecic a tu jednak ogranicza sie go dosc mocno ... nie neguje ale staram sie wam pokazac inny punkt widzenia ... mnie bynajmniej nie przekonuje ... no i zima juz w tymn nie pojezdzisz ... ni ma byka!!!
 
Monia pojezdzisz w zimie.Gondola nie zajmuje az tak duzo miejsca z tego co kojarzenia u znajomych.Gondola jest mniejsza niz my mamy w wozkach dzieci szybko z niej wyrastaja.Josi kupila normalna teraz gondole a matrixa ma miec na stale w aucie.
Oni robili mega trasy wlochy chorwacja wegry i byli zadowoleni.na minus bylo ze szybko Zuzua wyrosla i jest plytsza.
A i koła ze pianki.
 
dziewczyny, błagam poratujcie wiedzą... to moje pierwsze dziecko i nie mam zielonego pojęcia czy będzie mi potrzebna pościel do wózka? czy może zwykły polarowy kocyk starczy? skoro rodzę w czerwcu to do września małej starczy cieniutki kocyk... ale na okres wrzesień-grudzień będę raczej potrzebowała kołderki, prawda? i jak długo dziecko jeździ w gondoli? niektórzy piszą, że tylko 6miesięcy... a inni, że nawet 9miesięcy... taka pościel nie jest droga bo komplet kołderka, podusia, poszwa na kołderkę i poszwa na podusię kosztuje 30zł a dodatkowy zestaw poszewek tylko 15zł ale czy jest sens to w ogóle kupować? :eek: staram się kupować rzeczy potrzebne żeby nic się nie marnowało...
 
to może powinnam kupić śpiwór? ale jaki rozmiar? może po prostu poczekam do tego września... :eek: zapytałam mamę dzisiaj czy ona miała dla mnie pościel do wózka bo ja sama urodziłam się w czerwcu to mama mi powiedziała "czyś Ty zgłupiała, przecież ja nie pamiętam takich rzeczy po tylu latach" :-D
 
Sarenka ja mam wlasnie muum z matrixem to ci powiem szczerze z pierwszej reki:)
Gondola ciezka. Na lezaco zajmuje dwa siedzenia z tylu, podpinasz dwoma pasami z kazdej strony. Gondola w wersji siedzacej tylem do kierunku jazdy jest wieksza niz tradycyjny maxi cosi np ale normalnie na siedzenie wchodzi-ja jezdzilam aygo. Plus wersji siedzacej ze jest spory h rozmiarow i dziecko baaardzo dlugo w niej jezdzi:) minus ze noworodek sie w wersji siedzacej gubi, troche jednak duzo luzu ma i pozycje dosc mocno siedzaca. Gondola w wersji na spacery spoko te szelki mi wcale nie przeszkadzaly jakos je dawalam na boki i kocyk kladlam na dno. Swobodnie mogl spac na boku jak znajde zdjecie to wkleje
Teraz dokupilam jednak ta gondole micro uzywke, bo matrix jest maly i ciezki a micro bardzo lekka i dluzsza. Ale jas mial tylko matrixa i dalismy rade, jako gondole uzywalismy od czerwca do listopada, a jako fotelik to do poznej wiosny

Adac- z tego co kojarze to tylko stary model sprzed kilku lat byl testowany:/ ja sie nie doszukalam wynikow dla matrix light. No ale na pewno ma mniej niz maxi cosi. My kupilismy ze wzgledu na czeste wyjazdy do rodziny 5h w jedna strone, nie chcialam malego trzymac tyle czasu na siedzaco. I do tego celu gondola genialnie sie sprawdzila, smacznie sobie spal na plasko cala droge, no i nie pocil sie jak w foteliku.

Wozek super, baaardzo fajny kosz wygodny w uzyciu. Prowadzi sie pieknie. Sprawdz tylko przed zakupem jak stelaz wyglada czy sie zklada ladnie i nie blokuje nic i czy sie nie chybocze. Spacerowka bardzo fajna, duze siedzisko, zmienny kierunek jazdy, jedyny minus to mala/krotka budka, ale mielismy dodatkowy daszek przeciwsloneczny zakladany na budke

Jak masz pytania to pisz:)
 
Ostatnia edycja:
Za naszych czasow byly beciki:)
Masz rozek na poczatek wystarczy potem mozesz zrobic z tego kolderke. A ze spiworkiem masz duzo czasu do listopada lekko
 
reklama
rożki mam dwa... jeden dostałam od znajomej a jeden w gratisie do pościeli :-D uspokoiłyście mnie dziewczyny, dziękuje ;-)
 
Do góry