reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Kochane!
Mam do sprzedania spodnie ciazowe rurki - czarne - nie uzywane [kupilam ze bede chodzi pojechalam na urlop i jak wrocilam to juz tylka nie wcislam:D]
Rozmiar W:32/L32
Pozniej je wymierze jak znjade chwile.
 
reklama
podusia super sprawa, fajna, że do wielu rzeczy można wykorzystać :-D
co do staników to podobne kupiłam sobie kilka dni temu w Triumph
biały taki sportowy za 29,99zł i czarny bardziej "elegancki" z wycięciem większym za 49,99zł, ale też z tych sportowych, oba bez fiszbin, na grubych ramiączkach, tez mnie cisnęły poprzednie, było mi bardzo niewygodnie a teraz jest super, nic mnie nie uwiera, są wygodne bardzo i rozciągają się więc będą na dłużej:-D polecam :-D
 
Hej dziewcyzny
Znalazłam wózek, ja uparłam się na wózek kremowy, beżowy coś w tym stylu wyślę link i pokarzę co chcę dziś oglądać, jednak ten tutek ma słabe opinie. Jakoś specjalnie mi nie zalezy na spacerówce, bo jakoś nie mam ufności, do spacerówek z zestawów z 3 w 1.
Grander Tutek Alu beż/krem z fotelikiem, Płock • Tablica.pl
Mutsy Transporter 2 w 1 Gondola + Spacerówka + Śpiwór Warszawa Białołęka • Tablica.pl
tylko ten drugi jest w gorszym stanie i starszy
 
a bralas inne wozki pod uwage? na czyn zalezy Ci najbardziej w wozku? dla mnie bylo wazne zeby gondola byla duza zeby dziecko moglo dlugo pojezdzic, nie kazde dziecko nadaje sie do spacerowki w wieku 5 miesiecy. te wozki co podalas maja male gondole.
 
Serenko Mutsy lepsza firma, ale używanych straszych niz 2 lata nie ma sensu kupować, bo są zdezelowane.Masz chwiel czasu może coś znajdziesz innego
 
też myślę, że Mutsy to lepsza firma, no i też uważam, że starszych niż 2 lata nie ma co kupować, pewnie dużo będzie trzeba w nim powymieniać, na Tablicy ciągle są jakieś nowe ogłoszenia, poczekaj i może coś się jeszcze trafi :-D
 
kurcze, wydaje mi się, że nie będę ptrzebowała dużej gondolki raczej nie będę potrzebować, bo myślę, że jak dziecko będzie miało 6 miesięcy to przejdę na spacerókę, zresztą to będzie zima, i raczej nie będę godzinami spacerować z dzieckiem. Z Milą nastawiałąm się na dużą gondolkę i duże pompowane koła, bo rodziłam we wrześniu. Przyszedł wózek mega ciężki, duża gondola i co z tego jak w tym roku mrozy osiągały ponad 30C i nie wychodziłam z NIą, a jak było trochę cieplej, to wystawiałam Ją z wózkiem na balkon(akurat mamy bardzo słoneczny balkon) i w zimę łapała łśoneczne promienie, spała sobie a ja sprzątałam i nie musiałam się szarpać po schodach z tym ciężarem.
Teraz chce lekki wózek, i nie koniecznie dużą gondolę, chcę jakiś jasny, a mało jest jasnych wózkó używanych:(
Ostatnio wypatrzyłam x landera xa- taki biało kremowy z czerwonymi dotakami, strasznie mi się podobał, ale zanim się zdecydowałam poszedł. Dlatego boję się, że kolejny wózek sprzatną mi sprzed nosa, a cena jest dobra..chyba.
 
to też fakt jak są ciekawe oferty to znikają od razu, i nigdy nie wiesz co się trafi...ale pojedź sobie i sprawdź te wózki, czy ci odpowiadają i wtedy podejmij decyzję :-D
 
Serenko moja kol robiłą zakup roku.Kupila wózek z x landera za 500 zł bo niby promocja, jeszcze starszy niz mój a mój ma juz prawie 4 lata.W życiu bym nie dała za to tyle kasy.
Jesli są licytacje na all zainstaluj snjapera, i szukaj na tablicy tam jeszcze taniej kupisz.Błonka okazyjnie kupiła
 
reklama
Tak ale xlander podoba mi się tylko ten biało beżowy a ich jest malutko:( No i jak jest to daleko i nie mam możliwości obejrzenia wózka, a najlepiej zobaczyć osobiście, już sama nie wiem co robić, niby jest trochę czasu ale mój m ma w sumie w tyg 2 dni wolne kiedy moż na jechać, zaraz święta, no to tez kilka dni odpadnie, chcę jeszcze zrobić remont w kuchni, więc tak naprawdę dużo czasu nie zostało a nie wyobrażam sobie z wielkim brzucholem jeżdzić po sto pare km żeby obejrzeć wóżek, najgorsze jest to, że żadnego nie widziałam na żywo i nie mam porówniania:(
 
Do góry