reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
z tymi rozmiarami jest przeróżnie, ja zanim coś kupię zawsze dzwonię i proszę o podanie wymiarów w cm ubranka, szerokość wysokość. :-)

Jeżeli są na forum mamy z Wadowic i okolic chętnie porozmawiam, szukam informacji o warunkach do porodu w naszym szpitalu.
 
z tymi rozmiarami jest przeróżnie, ja zanim coś kupię zawsze dzwonię i proszę o podanie wymiarów w cm ubranka, szerokość wysokość. :-)
tu byla tabelka z wymiarami

-----------------------
eh ja juz nic nie rozumiem :D
Wzielam spodnie co dostalam ciazowe od kolezanki i ubralam - sa okej a potem zmierzylam cm....
Nie rozciagalam ale 'ladnie' rozplaszczylam na podlodze....
Noi wg cm nie ma szans zebym w nie tylek wlozyla :D [jedynie wymiar bioder sie zgadza, a tak to roznica ok 10 cm....
Az tabelke zrobilam :D

Zobacz załącznik 592954
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na szczęście mam jeansy z poprzedniej ciazy, super wygodne z H&M i chyba dokupię sobie jeszcze jedne. Ale na allegro, bo można dużo zaoszczędzić. Czasami się zdarza licytacja od 1zł i można bardzo tanio kupić. Ostatnio byłam w H&M i pomierzyłam sobie różne rozmiary więc spokojnie bez mierzenia mogę zakupić albo 40 albo 42 bo obydwa są dobre.Chociaż myśląc przyszłościowo to chyba lepiej wziąć 42 :-D

A wczoraj widziałam na allegro taką koszulkę:
kosz.JPG

hahaha jakoś mnie urzekła i chyba sobie kupie :-D a jak nie tą to jakąś inną bo dużo jest wzorów z małymi stópkami, bobaskami i tekstami typu "wychodzę latem" :-)
 

Załączniki

  • kosz.JPG
    kosz.JPG
    6,4 KB · Wyświetleń: 53
Do góry