reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Ja już dwa razy usłyszałam, że będzie dziewczynka, ale i tak mam opory żeby kupić sukieneczkę. Poza tym urodzi się w zimie więc sukienka średnio mi pasuje. A na wiosnę w razie czego kupię jak już będę z wózkiem na zakupy chodzić! :) Z całej mojej ubrankowej wyprawki mam jeden różowy sweterek (gdzie mąż powiedział FUUUJ) a jak jeszcze myślałam, że będzie siusiak to cieplutkie niebieskie ogrodniczki kupiłam na allegro :-) Reszta ciuszków to uniseks. (Na wypadek drugiego dziecka o innej płci :-D:-D)
Podziwiam was za to, że kupujecie już ciuszki pod kolor płci. Ja mimo wszystko się boję.:baffled:
Jedna koleżanka już mnie poprosiła o ciuszki dla jej dzidzi (zaczęli się starać). Glupio mi odmówić.... ale jak czytam, że Wy macie problem z odzyskaniem swoich ciuszków dziecięcych, to mam wątpliwośći, czy rozdawać je każdemu kto się napatoczy i poprosi...
 
reklama
Ja mam wszystko dla chłopaka:-):-):-), smoczki, butelki są niebieskie:-D:-D:-D. Niektóre rzeczy są uniseks, a niektóre nawet różowe po Julce:-):-):-).
ardzesh widzę zakupy z Tesco, ładne tam maja szmatki, ale drogie. Pajace kosztują po 30 parę złotych:szok::szok::szok:. Wiem, że w C&A są tanie ubranka i ładne, moja sister kupowała dla Julki.
Powiem wam, że się trzęse wydawać na nowe rzeczy kasę. Jak pomyślę, że Junior to będzie nosił 3 miesiące, to mi troszkę szkoda. Mój M, jak widzi że coś kupuje, to już pyta na ile lat starczy. Najzabawniejsze jest to, że robimy mały remont za 2 tygodnie (będą rujnować dwa pokoje) i kupuje do obu pokojów nowe dywany. Jeden chcę kupić taki dla synka, dziecięcy i pokazuje M jaki znalazłam na allegro, a on: Na ile starczy ten dywan?. Myślałam, że padnę :-D:-D:-D.
 
Mamma84 też słyszałam, i zreszta nam rehabilitantka mówiła (Inga miała asymetrię ciała przez to jak była ułozona u mnie z brzuszku stąd rehabilitacja) że jak najwięcej kłaść na brzuszek, to zdrowe i dla bioderek i dla rączek, dobre przygotowanie do raczkowania. :)

Ardzesh fajne łupy! Ja jutro idę na polowanie, oby choć w połowie tak owocne jak Twoje ;)

Ja niestety ciuszków nie pożyczałam, własnie dlatego, ze ludzie nie szanują albo nie oddają. Chyba, ze to jakaś Twoja bliska kolezanka i masz do niej zaufanie, że odda Ci wszystko, a jak zniszczy to kupi nowe. Przykro mi, ale nie po to płaciłam za 1 dresik 50 zł, zeby pół miasta z tego korzystało. ;) Teraz po drugim dziecku oddam wszystko komus w potrzebie z miłą chęcią.
 
Postrzałka cieszę się, że lista się przydała :)

Co do przesądów to uważam, że to głupota, ale jeśli ktos w to wierzy to ja to szanuję, pod warunkiem oczywiście, ze nie dotyczy mnie ;) Ja bym sie tam nie dała teściowej, zresztą się nie dałam, bo mi nic nie pozwoliła do porodu kupować (juz ja widze na zakupach z moim mężem jak ja na porodówce lezę...) i zaczęłam już kompletować wyprawkę w 5 miesiącu. Aaa, i zadnej czerwonej wstążeczki też sobie nie pozwoliłam przypiac do wózka.
 
Ja też nie wierzę w przesądy, ubranka już mam skompletowane, a jak się uporam z remontem to jeszcze coś dokupię. Reszta w styczniu i luty to będzie jak przygotowywanie się na przyjście maluszka:-)
 
OJ DZIEWCZYNKI.CHYBA LEPIEJ MI TUTAJ BYLO Z WAMI.NIE OBRAZAJAC GRUDNIOWECZEK:-D.ALE TAM TO TYLKO PISZA:A BOLI MNIE TU ,A TO TAM ,A TO ZNOWU POGODA NIE TA ,A TO ZE ZGAGA,I CIAGLE O JAKIS BADANIACH I CHORUBSKACH.MOZE I DOBRZE BYC TAK POINFORMOWANYM ALE...JA Z PIERWSZYM DZIECKIECKIEM NIE PISAMALM NA FORRUM I NIC MNIE NIE BOLALO A TERAZ MI SIE TO UDZIELILO.WSZYSTKO ZACZYNA MNIE BOLEC.:wściekła/y:ALE GINUS POWIEDZIAL ZE JEST WSZYSKO W POZADKU Z DZIECKIEM.TYLKO JA ZNOWY SHCUDLAM TO JUZ 2,5 KILO.:crazy:ECH.UWAS O TO ZAKUPACH MOZNA POGADAC.A TAM TO SPECJALNE FORUM NA INNE TRZEBA WEJSC.:sorry2:
 
OJ DZIEWCZYNKI.CHYBA LEPIEJ MI TUTAJ BYLO Z WAMI.NIE OBRAZAJAC GRUDNIOWECZEK:-D.ALE TAM TO TYLKO PISZA:A BOLI MNIE TU ,A TO TAM ,A TO ZNOWU POGODA NIE TA ,A TO ZE ZGAGA,I CIAGLE O JAKIS BADANIACH I CHORUBSKACH.MOZE I DOBRZE BYC TAK POINFORMOWANYM ALE...JA Z PIERWSZYM DZIECKIECKIEM NIE PISAMALM NA FORRUM I NIC MNIE NIE BOLALO A TERAZ MI SIE TO UDZIELILO.WSZYSTKO ZACZYNA MNIE BOLEC.:wściekła/y:ALE GINUS POWIEDZIAL ZE JEST WSZYSKO W POZADKU Z DZIECKIEM.TYLKO JA ZNOWY SHCUDLAM TO JUZ 2,5 KILO.:crazy:ECH.UWAS O TO ZAKUPACH MOZNA POGADAC.A TAM TO SPECJALNE FORUM NA INNE TRZEBA WEJSC.:sorry2:

heheheh :-D, bo my teraz akurat siedzimy na wątku o wózkach a nie na naszym glównym.;-). My też tak jak grudnióweczki narzekamy na wszystko :tak:ale to na głównym.A tutaj wybieramy wózeczki, łóżeczka, i takie tam akcesoria dla maluszka.:tak:
 
reklama
Do góry