reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

no proszę będziesz miała chustę, zastanawiałam się nad nią, ale nie wiem czy dałabym radę się tak owijać, jakoś zawsze mam z tym problemy nawet szalik mi się czasem źle założy ;-):-D
 
reklama
mini - kolor jak kolor.. ale cena :-Dchusty przerażały mnie swoją ceną:szok: jak zdecydować się wydać 190-260zł nie wiedząc, czy będzie się z tego korzystało?

anula - ja chcę spróbować:tak: szczególnie że przy drugim dziecku to może być bardzo wygodne! byle motania się nauczyć:)
 
mini - używana od 70 w górę (zwykle ok 100). Nowych bebelulu już nie ma, ale np chusty z firmy Nati nowe! kosztują ok 180zł:/ inne "zwykłe" markowe to już ponad 200zł.. a jeśli ze wzorkami to juz w ogóle 200-300zł:szok: szaleństwo jakieś
 
ivi z tym że często za ceną idzie jakość ... Te powyżej 200 są zazwyczaj np jedwabne albo wełniane albo ze specjalnych materiałów .
 
dlatego np podobno chust z firmy Pętelka nie opłaca się kupować (nowa w granicach 60zł). Bebelulu są porządne, dobrze tkane i mają niezłe opinie. A podobno już między tymi "markowymi" firmami typu Nati, Bebelulu, Hoppendiz czy innymi różnice są dla początkującego dość małe.. Raczej chodzi o nośność, wygodę wiązania, wielkość węzła który powstaje itd.. Wyszłam z założenia, że jeśli przy tej co kupiłam chustowanie mi się sposoba, to zainwestuję w jeszcze jakąś (jeśli będę czuć potrzebę) :)
 
Ivi super zakup! I cena kapitalna! Co do chust, pentelki, anzimi itd. to zwykła bawełna - nie ma takich własciwości nośnych jak "prawdziwe" chusty - tak samo jakbyś w prześcieradło się zamotała... dlatego najlepiej własnie szukać używanych - sa miękkie i markowe posłużą nie jednemu dzieciaczkowi :tak: no i plusem oczywiście cena - mozna upolowac ponad 50% taniej niz nówka
 
reklama
Do góry