reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

My Niani, sterylizatora i maszynki do monitorowania oddechu nie kupujemy. Po prostu wiem, ze nam się nie przydadzą:)
inaczej , gdyby dzidzia spala w innym pokoju... tym bardziej gdybysmy mieli duzy piętrowy dom - wtedy niania by się pojawiła:)

Butelki będziemy mieli pewnie różne - zalezy co zniesiemy z hurtowni.
Ale, gdybym miala wybierać to typowo Avent - są cacy:)

...na takie zakupy przyjdzie jednak pora. Porada rodzicieli i zakup - bez zbędnego wymyślania i zastanawiania się nad innymi nowościami i dziwactwami, a będzie gitarrra:)

Wkładki laktacyjne, poporodowe podkłady i kosmetyki do szpitala - na szczęście moge odpuścić. - w szpitalu otrzymam soooooliiiiidny zapas. - zawsze coś z głowy i mogę pomysleć o innych zakupach :)

Powoli zaczynami bawić się w wyszukiwanie ciuszków i innych maleństw...
komplet 12 x skarpetki 64 68cm w Skarpetki i rajstopki - Szafka.pl


 
Ostatnia edycja:
reklama
dla mnie butelki zostały po adze ale ona nie chciała butki,zobaczymy jak będzie z małym
co do sterylizatora czy niani nie kupowałam dzieciom i teraz tez nie będę

Manta skarpetki śliczne
 
My butelke mielismy Avent, tommy tippie i jeszcze jakąs no name. No i guzik, mala i tak z nich nie umiała pic. Parcia nie było, bo karmilam ja piersią ;-) teraz pewnie tez kupie jakąs jedna butelkę, żeby w razie czego była ;-) a jak maluch będzie musiał byc na butli, to sie będe póżniej martwić ;-)
 
Co do butelek, to my mamy Tommee Tippee. Kupiliśmy 6-cio pak (250ml) w promocji :) Dostaliśmy małego Avent-a w gratisie w paczce i jeszcze dodatkowo małą Tommee Tippee w gratisie ze sterylizatorem :)
Myślę jeszcze o kupnie jednej tej anty kolkowej.
Wiem, że dużo tych butli, no ale jak się nie przydadzą, to schowam i będą nowe dla kolejnego malucha :)
 
Co do butelek, to my mamy Tommee Tippee. Kupiliśmy 6-cio pak (250ml) w promocji :) Dostaliśmy małego Avent-a w gratisie w paczce i jeszcze dodatkowo małą Tommee Tippee w gratisie ze sterylizatorem :)
Myślę jeszcze o kupnie jednej tej anty kolkowej.
Wiem, że dużo tych butli, no ale jak się nie przydadzą, to schowam i będą nowe dla kolejnego malucha :)

A gdzie takie promocje z gratisami wyaptrzyliscie?? :-)
 
Matko czytam Was i jestem przerażona
Ja nie mam o niczym pojęcia
Jakie butelki, jakie smoczki
Dla mnie to jakaś czarna magia
Myślałam,że butelka to butelka i wszystkie są podobne
a tu proszę jakieś firmy, rodzaje
Masakra
Ja pewnie pójdę do sklepu i kupię ze 2 takie jak mi sprzedawca doradzi
Sterylizatora, niani nie kupuję
 
I jeszcze pewnie "dojarkę" kupię. Znaczy laktator;-). Ale to raczej po jakimś czasie, jak już będę wiedziała, czy dam radę z karmieniem piersią. Za to mam już woreczki do mrożenia pokarmu, dostałam od koleżanki, bo jej zostały.
 
reklama
Do góry