reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
ja tak jak tricia zrobiłam sobie dzisiaj liste z wyprawka dla malucha i nie mogłam sie juz powstrzymac i zamówiłam pare rzeczy na allegro m.in nożyczki, gruszkę do noska, pieluszki tetrowe drukowane (ale bede używać jednorazowych), termometr do wanienki, reczniczek z kapturkiem po kąpieli :) podkłady poporodowe bo były tanie również u tego użykownika, wkładki laktacyjne :p patyczki higieniczne dla niemowląt, waciki dla niemowląt, majtki poporodowe :p i szczotkę do włosków z naturalnym włosiem i chyba tyle bo wiecej nie pamietam :p za wszystko z przesyłką dałam 100zł tylko :) jeszcze pare rzeczy z listy trzeba bedzie zakupic ale to dopiero później :p wiem wiem za wcześnie ale ja nie mogłam się oapmiętac :) wczoraj zamiast leżeć w łóżku i sie wygrzewać to przyniosłam soie pudło z ciuszkami od szwagierki i segregowałam które beda tylko na dziewczynke a które mogą byc neutralne i powiem wam ze jak jest w brzuszku chłopak to ciężko bedzie mi sie rozstac bedzie z tymi ciuszkami dla dzieczynki bo takie śliczne są!
 
o jaaa!serio?...jak tak wyliczalas to myslalam ze ze 200-300:szok:

oczywiscie sa to same duperelki jak dla mnie, ok 11szt a jeszcze drugie tyle zostało na liscie :) takie rzeczy zamówiłam:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1863436400http://allegro.pl/show_item.php?item=1863435159
TETROWE Pieluszki pieluchy śnieżnobiałe 70x80 (1863436414) - Aukcje internetowe Allegro
BABYONO szczotka do włosów z NATURALNYM włosiem (1861662127) - Aukcje internetowe Allegro
FLANELOWE pieluchy pieluszki grube 70x80 WZORY (1863436384) - Aukcje internetowe Allegro
TETROWE pieluchy pieluszki 70x80 drukowane WZORY (1863436400) - Aukcje internetowe Allegro
Okrycie kąpielowe szlafrok - KORONA MIŚ KRÓLICZEK (1849957969) - Aukcje internetowe Allegro
CANPOL Gruszka miękka do nosa kolorowa NAJTANIEJ (1861662021) - Aukcje internetowe Allegro
HARTMANN Wielorazowe majtki poporodowe roz L TANIO (1851917190) - Aukcje internetowe Allegro
BELLA podkłady poporodowe do szpitala dla kobiet (1863437402) - Aukcje internetowe Allegro
BELLA patyczki higieniczne dla niemowląt 56 szt (1868464690) - Aukcje internetowe Allegro
CANPOL Wkładki krążki laktacyjne 25 SZT NAKLEJANE (1861662151) - Aukcje internetowe Allegro
BABYONO bezpieczne NOŻYCZKI zaokrąglone (1857471390) - Aukcje internetowe Allegro
BABYONO bezpieczne NOŻYCZKI zaokrąglone (1857471390) - Aukcje internetowe Allegro

Informacje o Instytucie Pampers dostpne na stronie Pampers.pl

jeżeli któraś chce to mogę wysłać te kupony promocyjne na zakup tych pieluszek, tylko napiszcie maila na @
 
...................:p za wszystko z przesyłką dałam 100zł tylko :) jeszcze pare rzeczy z listy trzeba bedzie zakupic ale to dopiero później :p wiem wiem za wcześnie ale ja nie mogłam się oapmiętac :) wczoraj zamiast leżeć w łóżku i sie wygrzewać to przyniosłam soie pudło z ciuszkami od szwagierki i segregowałam które beda tylko na dziewczynke a które mogą byc neutralne i powiem wam ze jak jest w brzuszku chłopak to ciężko bedzie mi sie rozstac bedzie z tymi ciuszkami dla dzieczynki bo takie śliczne są!

ooo ale zakupy za 100 zl, fajowsko!!!
a wyobraz sobie jak mnie bedzie ciezko rozstac sie z ciuszkami dziewczecymi, pieknymi, ktorych mam multum i jeszcze pamietam jak moja corcia taka malenka pcheleczka w nich slicznie wygladala....

a ja z racji tego,ze za wiele łazic nie moge, to patrze sobie na allegro, ale troche sie boje sparzyc, moze jak raz sprobuje i sie uda, bede zadowolona to sie rozkrece, zobacze....
a tymczasem...nie pisalam Wam,nie chcialam zapeszyc i nie wiem o co caman....i co teraz robic, nawet nie chce przed mezem pokazac, ze juz sie niepokoje:-(
kupilam wlasnie na all kolyske uzywana, dobrze wygladala, cena taka sobie, troche tansza niz nowa (o jakas stowe, duzo nie zaoszczedzilam, ale zawsze cos i tak chcialam kupic uzywana), wplacilam lasce kase (ktora jeszcze wzielam od mamy) i wyobrazcie sobie cisza.......zero kuriera, zero wiadomosci, pisze do niej od 3 dni i nic, nie wiem co robic help:-(
 
kupilam wlasnie na all kolyske uzywana, dobrze wygladala, cena taka sobie, troche tansza niz nowa (o jakas stowe, duzo nie zaoszczedzilam, ale zawsze cos i tak chcialam kupic uzywana), wplacilam lasce kase (ktora jeszcze wzielam od mamy) i wyobrazcie sobie cisza.......zero kuriera, zero wiadomosci, pisze do niej od 3 dni i nic, nie wiem co robic help:-(

Na allegro powinna mieć podany numer telefonu, próbuj zadzwonić. Jak się nie odezwie zgłoś do allegro, żeby oni próbowali od niej ściągnąć pieniądze.
 
Tak jak Maruusia pisze spróbuj zadzwonic i dzwon az do skutku, ja bym nie podarowała! Juz raz zostałam oszukana na allegro na 800zł (kupiłam telefon, rzomawiałam z facetem ze przesle jutro kurierem itp) ale zero telefonu, on nie odbierał itp i zgłosiłam to na policje, oczywiscie nie odzyskałam tych 800zł ale allegro mi zwróciło 500zł
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny dzieki kochane! nie uwierzycie, ale jak tylko to napisalam, dostalam od niej wiadomosc, ze dzis kolyska poszla kurierem ufff, teraz sie tylko modle,zeby bylo z nia wszystko ok i zebym byla zadowolona, bo moj maz to mnie chyba udusi jak bedzie cos nie tak, on nie znosi jak kupuje cos na all, kiedys tez sie nacielismy na rowerku dla dziecka, dzieki bogu kase odzyskalismy.
lastpetunia- szok!! ja bym sie w obecnej sytuacji mojej zaplakala na smierc jakbym nie odzyskala tej kasy, to skromne 230 zl, ale 800 bozeeeee :szok::szok: dlatego boje sie kupowania od osob prywatnych.
aha numeru telefonu oczywiscie laska nie podala wrrrr i tak juz nic nie zrobie, nawet jak sie okaze, ze nie jest taka jak byla w opisie aukcji, prawda?
 
reklama
Jak będzie się bardzo różnić od opisu w aukcji, to masz prawo zwrócić. Wiadomo koszta przesyłki będziesz musiała pokryć, ale odzyskasz chociaż pieniądze za samą kołyskę. No chyba, że laska w aukcji zaznaczyła, że nie przyjmuje zwrotów... Chociaż i to da się obejść :)
 
Do góry