reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
A moze ktoras z was kupowala gdzies bluzki do karmienia? Bo nie mam jak wyjsc z mala do ludzi ina swieta bo nie mam jak karmic!

Maria w H&M na dziale dla kobiet w ciązy są bluzki do karmienia, może nie za rewelacyjne, w trzech kolorach granat, białe i czarne z krótkimi rękawkami i długimi oraz w paski bodajże szaro białe i marynarskie, z jakimiś dodatkami czy fajną marynarką od bidy na święta mogą być:)
http://www.hm.com/pl/product/96693?article=96693-A tutaj te z krótkim rekawem
 
Ostatnia edycja:
20120420_151812.jpg zakupione dzis FP cardle swing i jest poprostu najlepsze urzadzenie na swiecie... Nellka pierwszy raz od kilku dni spi gdzie indziej niz na moich rekach.... (fakt walczymy z kolkami/gazami)
a ja .... ja mam wreszcie roche czasu dla siebie :-):-):-):-) Polecam
 

Załączniki

  • 20120327_184331[1].jpg
    20120327_184331[1].jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 113
Witam,
mam pytanie do mam, które mają matę z fp rainforest
czy w waszej macie jeden z pałąków (nie pamiętam już który) obkręca się wkoło? Z góry dziękuję za odpowiedź:biggrin2:
 
mam te samą hustawke co kamilaedi i zwykłego bujaczka z wibracjami i powiem szczerze że chyba bardziej woli te wibracje ale to zalezy od jej nastroju nieraz ten jej spasuje nieraz ten drugi i tak w kółko :)
 
reklama
Do góry