reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

I ciąg dalszy:
 

Załączniki

  • IMG_3051.jpg
    IMG_3051.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 33
  • IMG_3052.jpg
    IMG_3052.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_3054.jpg
    IMG_3054.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_3055.jpg
    IMG_3055.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 42
  • IMG_3057.jpg
    IMG_3057.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 48
reklama
monika222 śliczne ubranka.

ada1989 fajny zestaw. Wszystko w jednym.

Magda_z_uk
opinia o termometrze na pewno się przyda. Też mam w domu jeszcze jeden termometr rtęciowy. Elektryczne nie zawsze się sprawdzają.

Aninek czyli wyprawka ubraniowa skompletowana :-)
 
Monika śliczna kolekcja! I sporo tego:szok:


Ada
a obcinałaś Konradkowi paznokcie tymi obcinaczkami od razu, czy najpierw nożyczkami? Ja jakoś nie umiałam obcinaczkami, bo te paluszki takie maleńkie... Podoba mi się ten zestaw. Jak dobrze, że czasem ktoś wrzuci dobrego linka:tak:


Agaagaaga
kołderka z podusią to też udany zakup, więc gratki!
 
To i ja sie pochwale zakupami z allegro do wypraki, linki juz wrzucalam wczesniej oraz ciuszkami ktore dostalam od bratowej i jej kolezanki :)

IMG_0408.jpgIMG_0409.jpgIMG_0410.jpg
 
dotka85 super rzeczy ;-) a karuzelka jaka słodkaśna ;-) ooo i pampersiaki już są :biggrin2: suuper
monika2222 zaszalałaś na całego :biggrin2: ten sweterek przesliczny i te bodziaki z kubusiem i tygryskiem :biggrin2:
agaagaaga14 ja też stawiam bardziej na allegro bo jednak kilka rzeczy na raz lepiej się opłaca przez internet.. jednak w sklepach duża marża jest nie ma się co oszukiwać.. ale w sklepie lubię podpatrzeć jak różne rzeczy wyglądają na żywo
Magda z uk ja mam właśnie problem z termometrem.. są różne opinie i nie wiem na jaki się zdecydować.. a to jednak bardzo ważna rzecz! a co do ręczników to prawda że same takie małe są.. muszę z ciekawości zobaczyć jakie te biedronkowe są :biggrin2:
aninek a te okrycia kąpielowe z jakiego materiału są? wiesz może? bo strasznie urocze :-)
 
Hej dziewczynki!
Jeśli chodzi o termometry to ja będę miała taki: Termometr ALPHA MED 4TEMP 4w1 podczerw. 1 sekunda! (2686888337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Mamy je w aptece, o dziwo taniej jak na allegro :szok: ludzie je kupują i są zadowoleni. Sprzedajemy je od kilku lat i może 2 reklamacje były. Z czego jedna, bo ktoś baterii nie umiał wymienić :laugh2:

Ja na razie wstrzymuję się w kupowaniu ciuszków. Przyszła paczka z allegro z ubrankami, kiedyś Wam pokazywałam... :p teraz muszę się skupić na malowaniu pokoju dla Smyka i zamówieniu szafy. Jak będzie szafa, będzie też przeglądanie tego co mam... ale wiele już nam nie trzeba. Tak na oko to myślę, że trzeba dokupić jedynie kilka śpiochów i pajaców :-)
A powiedzcie mi ile trzeba nam ręczników? Pieluch tetrowych? Czy flanelowa też potrzebna? Dodam tylko, że papmersiaków będziemy używać od początku...
 
reklama
Do góry