reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Marta to widze, ze wiele z nas na tym samym etapie zakupowym :tak: ja tez wczoraj pokupowalam na allegro takie rzeczy jak pieluszki czy aspirator. Tez sie zastanawialam nad ta szczoteczka do zebow.
 
reklama
ta szczoteczka jest super - nie raz jej już używałam. polecam:) poza tym tak naprawdę nie wiadomo kiedy nasze maluszki zaczną ząbkować, więc stwierdziłam,że jak już i tak robię zakupy "hurtowe" to kupię i tę szczoteczkę;)
 
te malutkie czapunie mnie zawsze rozczulaja:) też się dowiem chetnie jakie termometry uzywacie dla maluszkow? ja czytalam ze najbardziej dokladne sa te do pupy...ale zastanawiam sie nad takim bezdotykowym...
 
wlaasnie mialam pytac od kiedy beda te kocyki i reczniczki w biedronce bo juz zamierzalam sie w pn rano stanasc w kolejce za emerytkami ;p
Mialam dzisiaj wrzucic focie nowych nabytkow, ale zrobilam pranie i jeszcze sie susza tak wiec jak przeschna to przed ulozeniem pofoce i sie pochwale :) czekam tez na paczke z allegro poza lozeczkiem tak tez wrzuce fotki :) Narazie zagladam i ogladam co tam pokupowalyscie ladnego :)
 
januarka ja wysle mame do biedronki po ten kocyk, bo ostatnio wyslalam tate do lidla :-D

Oczywiscie dzis sie nie powstrzymalam i kupilam 2 pajacyki - jeden rozowy w kropeczki a drugi bialy w truskawki. A potem zrobilam przeglad wszystkich ciuszkow, ktore juz mamy i jest tego wystarczajaco. No a jeszcze mam nam rodzina z wloch cos przyslac. A teraz kupilam na allegro 2 okrycia kapielowe, termoopakowanie na butelke i pare drobiazgow.

hipopotamy.jpgpluszbobo.jpg

Musze tylko braciszka poprosic co by przelew zrobil (ehh alez ja wykorzystuje ta moja rodzine :-p), bo ja z mojego konta nie moge.
 
Ale ja Wam dziewczyny zazdroszczę takich okazji, ja te w Biedronce, co mają być. U nas ciężko jest kupić dobrej jakości ręcznik z kapturkiem. Owszem. Są, ale zazwyczaj 75cm na 75cm, a to troszkę mało. Na początek ok, ale dziecko wyrasta z niego szybko i zaraz trzeba nowy kupować. 100cm na 100cm udało mi się tylko kupić raz, w niemieckiej sieci Aldi. Używam go do dziś. Teraz chyba poproszę kogoś z Pl o przysłanie mi ze 2 porządnych, bo jednak są najlepsze.

Co do termometrów to ja mam lekki uraz do tych bezdotykowych. Wiele razy pokazują błędny pomiar. Mieliśmy już 3 i jak do tej pory używamy tylko ten ostatni. Taki:

BRAUN IRT 4520 opinie użytkowników - Cokupic.pl

Niestety, nie wiedzieć czemu i ten czasem szwankuje. Czuję, że dziecko płonie, a ten 37 stopni wskazuje. Mierzę zwykłym, rtęciowym, a tu prawie 41! Moja Nika ma skłonności do tak wysokich temperatur, dlatego ten rtęciowy, choć już się nie powinno używać mam głęboko schowany w razie W. Tak poza tym, to ten Braun nawet daje radę. I powiem Wam, że choć jest drogi, to droższy od niego oddawaliśmy do sklepu, bo w ogóle nie mierzył temperatury. Cały czas wskazywał 37 stopni:eek:


Śliczne rzeczy pokupowałyście. Jak widzę, że macie już nawet pierwsze szczoteczki, to ja odpadam i zazdroszczę takiego super przygotowania:tak:
 
Wow ile Wy już macie rzeczy dla swoich maleństw :-) Super że podajecie linki stron z rzeczami które kupujecie i które są godne polecenia :-) Ja jako początkująca mama w tym wszystkim bym się pogubiła JESZCZE RAZ WIEEELKIE DZIĘKI

Ja się wybrałam przedwczoraj z mężem na konkretne zakupy do Częstochowy i wyobrazcie sobie że kupiliśmy tylko kołderkę z podusią Praktycznie wszystko to co nam się podobało jest na zamówienie bo akurat na stanie nie było:no: No ale pooglądaliśmy wózki,łóżeczka i wiemy co chcemy Co do innych akcesorii dla maluszka typu pieluszek tetrowych ,nożyczek itp wszystko na necie jest tańsze Także będziemy wszystko zamawiać na allegro
 
reklama
Do góry