reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Januarka piekne ciuszki!

Wiecie co juz nie moge sie doczekac jak bedziemy wrzucac zdjecia naszych slicznych dzieciaczkow w tych ciuszkach co teraz pokazujemy :-)

Columbina tu na szczescie nie widze az tyle Hello Kitty ale w Hiszpanii to bylo doslownie wszedzie!!!
 
reklama
Dziewczynki śliczne te Wasze ciuszki, widzę że nie tylko mnie ogarnął szał kupowania;-) Muszę już przystopować bo chyba zaraz moja córcia będzie miała więcej ciuszków ode mnie:-D Pokażę Wam małe co nieco, bo nie zrobiłam jeszcze fotek wszystkiego co mam, ale chociaż czymś się pochwalę:-p
IMG_0310.jpgIMG_0311.jpgIMG_0321.jpgIMG_0322.jpgIMG_0323.jpgIMG_0324.jpgIMG_0325.jpg
 
Odnośnie ubranek z Hello Kitty, czy Dora ( nie wiem, czy akurat ta postać jest znana w Pl) to niestety dziewczyny, ale od pewnego wieku dziewczynki juz mają swój gust. Mojej Neli udało mi się wybić z głowy Świnkę Pepe, ale Hello Kitty swojego czasu było górą. Uwierzcie mi, że mimo próśb i prób przekupstwa, nie szło jej przegadać. A wiadomo, nie można dziecku odmawiać czegoś, co nam się nie podoba, BO TAK. Córka mojej kumpeli zakochała się w serii ubranek z samochodzikiem i nie da rady, żeby ubrała coś innego. Druga kumpela i jej córka 4 letnia - ulubiona seria to Ben 10:szok:Przecież nie zmuszą dzieci do innych ubrań. Dzieci mają różne gusta i niestety też od pewnego momentu podążają za modą:baffled: Nie zrozumcie mnie źle proszę. Każda z nas może próbować zaszczepić w dziecku miłość np do Kubusia Puchatka, ale konfrontacja z rzeczywistością jest nieunikniona. Dlatego tak, jak Natal zauważa, póki możemy, wybierajmy coś "pod siebie":-)

Caroline fakt, że tygrysek fajny jest:happy: U nas z Disneya dla dziewczynek jest dużo z Tweetiego, Jelonka Bambi, 101 dalmatyńczyków i oczywiście myszki mini:happy:


Natal właśnie widziałam na stronie H&M ten zestaw pajacyków, ale mąż mówi, że coś u nas nie ma. A szkoda, bo słodki jest:-p Dobrze, że nie tylko ja mam zboczenie z tym tygryskiem:-p


Januarka
super te ciuszki. Dojrzałam nawet jeden kaftanik, który również posiadam:happy:

Aninek tu gdzie ja mieszkam Hello Kitty jest wszędzie. Nawet chusteczki do pupy robią:baffled: Może w tych maleńkich rzeczach nie ma, ale już od 2 roku życia, to masakra. I weź tu dziecku wytłumacz, że to jest nie fajne:sorry2:

M@linka
extra te ciuszki! Chwal się ile wlezie:-p
 
Magda mi az tak bardzo Hello Kitty nie przeszkadza, ale w Barcelonie to naprawde wyskakiwal z lodowki, no po prostu wszedzie i nie mowie tylko o sklepach z artykulami dla dzieci. Co do tego ze dzieci maja wlasny gust to sie zgadzam. Chcialabym mojej corci kupic ciuszki w roznych kolorach, ale poki co znajduje tylko rozowe i biale. Troche sie boje, bo znajoma ma 5-letnia coreczke, ktora juz poza rozowym nie widzi innych kolorow, szczerze mnie to przeraza.
Columbina fajne ta kolekcja z Filemonem, bardzo ladne ubranka, chociaz nigdy nie bylam fanka tej bajki.
Malinka piekne ubranka masz dla swojej krolewny!
 
Ale słodkie te ciuszki :))). Wszystkie bez wyjątku :p.

Ja wczoraj wygrałam aukcję i wyprawkę ciuszkową mam kompletną :). Mały ma więcej ciuchów ode mnie ale co tam :p. Jak przyjdzie paczka porobię zdjęcia :).
 
A oto moje zakupy, robione na allegro u jednego sprzedawcy, w nawiasie numery akcji jakby któraś chciała obejrzeć):
1. Śliczne prześcieradło frotte z gumką 120x60cm (2668847703)
2. Johnson's Baby Wkładki laktacyjne 50szt. PROMOCJA (2671610721)
3. Bezpieczne cążki do paznokci Tommee Tippee (2676488574)
4. Frida aspirator do noska dla niemowląt + filtry (2682353640)
5. Szczotki do mycia butelek i smoczków super cena! (2684828810)
6. Tetra - pieluszki tetrowe 60x80 PIELUCHY 10szt. (2685597691)
7. Czapeczka PILOTKA - czapka dla niemowląt bawełna (numer 2685601077)
8. SZCZOTECZKA + GRZEBYK z naturalnym włosiem BabyOn (numer 2687292844)
9. Wkładki laktacyjne Tommee Tippee 50szt DUŻA PAKA (numer 2687827585)
10.NoseFrida spray do noska dla niemowląt 280 dawek (numer 2690636741)
11. Pieluchy - PIELUSZKI PAMPERS NEWBORN 2-5kg 43szt. (numer 2691013392)
 
reklama
Do góry