reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Powiem Wam dziewczyny, że ja ciągle ze wszystkim zwlekam. Łóżeczko mam wypatrzone, ale jakoś mi się nie spieszy z kupnem. Poza wóżkiem i fotelikiem, to muszę sporo kupić, bo nawet kocyki mam wszystkie dziewczęce. No i nawet, jak już coś jest, co by się dla synka nadało, to jednak po 2 dzieci jest zniszczone. Kiedy jednak tak popatrzyłam na Wasze zdobycze, to stwierdziłam, że nie ma co zwlekać. Mam tylko problem, bo ja nie lubię koloru brązowego, ani odcieni beżu, a tu sporo ubranek dla chłopców właśnie ma taką kolorystykę. Zwłaszcza na jesień. Widziałam ładny kombinezon taki popielaty, ale stanowczo za gruby, jak na zimy w Uk, więc odpada. Ładne są kremowe, ale znowu wydają mi się za jasne. Brązowych za to pełno wszędzie.
A czy Wy kupujecie jasne kombinezony? Czy raczej ciemne, żeby się nie brudziły?
 
reklama
Ja również kompletnie nic na razie nie kupiłam. Z racji tego, że mam już córcię ja mam problem taki, że nie umiem szukać chłopięcych ciuszków. Jak przeglądam np. internet to w oczy rzucają mi się tylko rzeczy dla dziewczynki. Nie umiem sie na razie przestawić.
 
Magda z uk ja kupiłam dla naszej Ali brązowy kombinezon.. takiego misia..
niby brązowy to dla chłopca ale naprawdę ślicznie się komponuje razem z różową czapeczką i szaliczkiem..
mam już nawet upatrzony komplecik w kolorze jasnego różu na allegro ale nie mam pojęcia czy za duży nie będzie jak na wyjście ze szpitala :-) Yo! Yorker CZAPKI CZAPKA + SZALIK Sówka 46-48 (2639346050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Także nie powiedziane że dla dziewczynki tylko różowy a dla chłopca tylko niebieski :-) a z resztą kto w środku zimy będzie w taki mróz zaglądał pod te kocyki do wózka żeby kombinezonik obejrzeć ?! :-)
 
dziewczyny komoda złożona ale po wszystkim brzuchol bolał, składałam sama więc trochę się nagimnastykowałam przy tym
Magda_z_uk ja mam dwa białe kombinezony i białą kurteczkę :)
później porobię zdjątka to wstawię :)
 

Załączniki

  • 24265.jpg
    24265.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Arbuz ale fajne te koszulki! może powiem teściowej by mi kupiła :))
Magda super ciuszki!! ja kombinezon mam granatowy w kolorowe autka i ciuchcie, teściowa się zadeklarowała że kupi drugi i najprawdopodobniej będzie jasno niebieski:)
 
arbuz tak myślałam że to jakaś wielgachna czapka :-D trzeba coś mniejszego szukac chociaż cieżko coś fajnego małego wyszperać na allegro. A co do koszulek to super sprawa.. jeszcze troszkę poczekam aż brzusio urośnie i też zamawiam :-)
 
Czyli widzę, że sporo z Was kupuje białe/kremowe kombinezony. Chyba zatem się skusze i jak nic ciekawszego nie znajdę, to kupię kremowy.

Arbuz koszulki super! Dobry pomysł na prezent dla ciężarnej, ale i ot tak, dla samej siebie:happy2:

Caroline ja bardzo lubię połączenie brązu z różem, tyle, że nie na sobie, a co za tym idzie nie na swoich dzieciach. Trochę to głupie, wiem.:sorry2:



No właśnie, a czy Wy dziewczyny kupując ubranka dla dzieci, kierujecie się własnymi preferencjami kolorystycznymi? Czy raczej staracie się być bardziej obiektywne?

 
reklama
ja z ubrakami dla chłopców nie mam problemu bo chyba wszystkie kolory prócz różowego mi pasują, i brązowe i szare i zielone i żółte i różne ich połączenia, dla dziewczynki gorzej, bo ostatnio w sklepie (jak jeszcze miała być u nas panna) to od tego różu to aż oczy bolały, a inne połączenia też nie bardzo, np brąz z różem, czy szary z różem, albo inne. zaskoczona byłam że jest taka przewaga różu, chociaż coś tam ale by było na ubranku. w efekcie kupiłam dwa body jedno fioletowe z aplikacją i drugie białe z fioletowym. gsyby nie aplikacja nadały by się dla Franka a tak pewnie przeleżą.
suma sumarum nie kupuję tych kolorów/połączeń które mi się nie podobają.
i troszkę się bałam że jak nam się urodzi już ta dziewuszka to zostaniemy zasypani różem albo innymi kolorami które mi nie będą odpowiadać :-) ale mam już kłopot z głowy bo będzie chłopak.
 
Do góry