reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
Dotka i to jeszcze jaka... wczoraj tylko słyszałam od męża.. ale na pewno nam to wszytsko potrzebne? ;P tak, tak Kochanie, to klikniejsz mi ten przelew dzisiaj :p
 
Dziewczyny z UK mam pytanie i wielką prośbę o odpowiedź. Czy spotkałyście się u was z wózkiem mamas&papas MYLO ? W Polsce jest tylko na stronie dystrybutora i jest strasznie drogi. Jestem ciekawa jak cenowo jest bezpośrednio z UK. Jeśli to nie problem to byłabym wdzięczna o pomoc.
 
Gosia taki wozek kosztuje 595 funtow ( sama spacerowka) do tego jakbys miala dokupic gondole to dodatkowe 200 funtow. Masz tutaj linka Mylo - Mamas & Papas

Super zakupki dziewczyny, ja tez dzisiaj kupilam sweterek taki slodziutki.. maz sie krzywi bo mu obiecalam ze najpierw zobacze co od siostry dostane i potem bede kupowac co mi potrzebne.. ale sie nie moglam oprzec, do tego sweterek byl na wyprzedarzy za 4.50 funta. Potem jakies zdjecie wkleje
 
Gosia jeśli chcesz wózek Mylo to z całego serca odradzam. Mam go w swoim sklepieinternetowym i sprzedałam ich trochę niestety 80% z nich wraca do naprawy i to już po miesiącu dwóch od zakupu. Jedyny serwis tych wózków jest w uk więc jak sie domyślasz odesłanie tego wózka plus naprawa itd to sie równa brak wózka przez ok 6-8 tygodni. Generalnie masakra. Najgorsze jest to ze naprawione wózki wracały do naprawy po kolejnych dwóch miesiącach. Chyba jedyny wózek jaki wypuścił mamas & papas który jest aż tak awaryjny.
 
sylvanas bardzo Ci dziękuję za opinię! Mylo jest za drogi, ale tak mi się spodobał, że nie mogłam ceny przerzałować. A skoro jest awaryjny to dziękuję bardzo. Nie chcę takiego.
A SOLA jest w porządku?
 
Gosia sola jest warta polecenia. Sama sie na nią w końcu zdecydowałam :) w listopadzie maja sie pojawić nowe kolorki więc ja jeszcze z zakupem poczekam bo te stare przecenią a może któryś z nowych mi sie spodoba :)

Tylko ze ja sole będę kupować bez gondolki. Bo przy tym wózku jest zbędna. Spacerowka rozkłada sie do plaskiego, ma głęboka budke a spiworek ochroni malucha przed chlodem. Mojego synka rodzilam w lutym a w w kwietniu on już ńie chciał jeździć w gondoli więc przesiedlismy sie na spacerówkę i wtedy był zadowolony.
 
reklama
Sylvanas dziękuję jeszcze raz za informacje. To pewnie i ja się zdecyduję na SOLA. Pewni jesteśmy kupna fotelika Cybex a właśnie na tym wózku będzie go można zamontować. I jest bardzo ładny i funkcjonalny. Ciekawa sprawa z tą gondolą, bo kosztuje ona dużo, a to prawda, że dzieci się ,,przeprowadzają" do spacerówek szybciutko.
 
Do góry