reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

idźźź wkręciłaś mi jak niewiem...najlepsze jest to, że nawet nie ma gdzie go kupić tylko na amazonach jest itp:/
 
reklama
Poziomki w gre wchodzi tylko uzywany bo mam emmaljunge za ktorą dałam kupe kasy i ktorej nie sprzedam dopoki nie odchowam mojej gromadki. To ma byc wozek tymczasowy wiec nie chce przeplacac. Moje dzieci tez są raczej duze. Synio urodzil sie z wagą trochę ponad 4 kg i przybieral bardzo szybko wiec juz teraz zglupialam bo te 4 miesiace to bardzo malo. Z drugiej strony teraz dziewczynka wiec moze bedzie ciut drobniejsza. ;) Muszę go gdzies na zywo zobaczyc. No i nosidelko jak dla mnie na dluzszą mete tez niestety odpada bo wolę maluchy klasc na plasko. Jakbys mogla to prosze Cie zebys zerknela w wolnej chwili na oferty ;) z gory dziekuje ;)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja znalazłam jedną ofertę ale kurczę tak teraz wydać 500 zł... Hmm sama nie wiem czy to nie za szybką decyzja byłaby by...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie o to chodzi, że teraz wydać i kupić bo się spodobało a potem może bym żałowała...pomyślę jeszcze:)
 
reklama
Do góry