reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Dziewczyny, jeżeli planujecie w najbliższym czasie zakupki ciuszków dla maluchów, od dzisiaj w Lidlu są świetne półśpiochy oraz bodziaki, 100% bawełny w dobrej cenie :) Tylko kolorystyka typowo damska lub męska, więc warto znać płeć ;)
Ja zakupiłam dzisiaj dla synka 4 szt. spodenek oraz skarpeteczki. Dodam później foto, jeżeli ktoś chętny.

I druga sprawa, są też ciążowe ciuszki, spodnie, legginsy i bluzeczki :) Również w śmiesznych cenach. Spodnie mi się średnio podobały, bo dosć duża rozmiarówka i szerokie w nogawkach, ale legginsy super, na wiosnę i chłodniejsze letnie dni będą jak znalazł :)
 
reklama
Ann słyszałam dobre opinie

Wózek mamy icandy peach i bardzo go polecam. Z podwójno- pojedynczych jeszcze phil&teds.

Łóżeczko od 0-5lat m&p polecam bo nie do zdarcia.

Teraz dokupie jeszcze takie

Monitor z niańka Tommee Tippee czuły i długo działają baterie

Fotelik samochodowy z baza maxi cosi pebble
Dobra jakość i wiele zadowolonych mam.

Te rzeczy mogę Wam polecić bo sa sprawdzone.



Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Poziomki apropo wozka phil&teds jakos ciezko mi sobie wyobrazic jak to funkcjonalnie z tym kokonem jest. Jak dlugo dziecko sie w nie miesci? Podoba mi sie ze ten wozek jest dosc zgrabny a ja chyba wlasnie zdecyduje sie na jakis uzywany podwojny bo tak mi bedzie o wiele latwiej. Jaki mialas dokladnie model? I czy potem oba siedzenia są kubełkowe?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
super to łóżeczko aż sama zaczęłam szukać..tylko kurcze co do spania wolałabym standardowe łóżeczko ale takie coś też chciałabym mieć :D
 
Tekila z punktu widzenia£ trochę lepiej to wyglada[emoji12]
Używane sprzedam za polowe ceny.

Nieniusia miałam dwa, sport i vibe. Vibe jest ładniejszy i bardziej dopracowany i niestety droższy. Fotele sa kubełkowe ale bardzo pojemne,do vibe i verve można dokupić gondole (peanut) ale ja i tak głownie korzystałam z fotelika wiec gondola stała. Moje dzieci mieszczą sie do ok 3-4 miesiąca ale one sa duże. Dzieci będziemy miec w październiku wiec dodać trzeba jeszcze wszystkie bety.
Wózki sa ogólnie bardzo dobrej jakości i nie do zdarcia. Trzymają cenę, wiec kiedyś dobrze go oddprzedasz. Jeżeli będziesz chciała używany to mogę Ci poszukać.

Betkaa ja do niego włożę normalny materac taki jak do drewnianego łóżeczka




Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
poziomkii a to nie będzie i tak jakoś tak za nisko nawet jak materac się włoży?
nie no super sprawa muszę pokazać mężowi:D
 
reklama
Do góry