reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
W piwnicy z założenia nie chcę przechowywać, mimo wszystko dla mnie to wilgotne miejsce, ale chyba jakoś się uporam. Mieszkam na drugim. Najwyżej będę w dobrej formie. Nic złego pewnie z tego nie wyniknie ;) Ale gdybym miała auto to opcja z bagażnikiem wydaje się być najlepsza :)
 
Myślę że zmiana na spacerowke zależy odtego czy dziecko chce jechać jeszcze na płasko czy już widzieć co w koło. Mój miał 5,5 mc i juz przeskoczylismy na spacerowke mimo że w gondoli jeszcze długo by sir zmieścił.

6 mc to raczej krótko jak dziecko jeździ w gondoli są takie co 8-9 mc jeżdżą.

Ja mam częściowo z eko skóry i to białej. Na wsi jak byliśmy to od much masakra ale ładnie sama woda i scierka schodzilo.





Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A no i najlepiej byloby miec wozek i w domu i na dwor a wiec smigac z nim po tych schodach. Moja mala miala okres, ze fajnie zasypiala w wozeczku, wiec sie przydawal w domu. Tyle tylko ze ja mieszkam poki co w domku to mialam pod tym wzgledem lepiej. Przydatny mi byl tez lezaczek bujaczek. Moja lubila byc noszona na rekach ale jej spasowal i to mnie mocno odciazylo. Zalowalam ze kupilam jej tak pozno bo miala ze 4 miesiace.
Link do: Fisher Price Leżaczek Bujaczek do 18 kg Y4544 lelushop.pl ja mialam taki.
 
Aria hm on częściowo tylko biały. Pomieszany z granatowym materiałem. Ale mogły być białe w tej serii zobacz sobie Jedo Fynn Memo Specjal Edition. Ja nie mam niestety foto na komórce. Ale link Link do: Jedo Producent Wózków Dziecięcych-Fyn Classic
Mój jest ten z granatem poerwsze okienko w Specjal Edition na tym linku. W sumie w gondoli jest trochę białego ale w spacerów tylko troszkę pasek na daszku i na dole. Więc chyba to cie nie zadowoli ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aria jakbys kupowala ze skorą to ja cie ostrzegam, zeby nie byla na siedzisku w spacerowce bo to masakra. Dziecko latem sie zaparza. Ja mam taki i musialam kupic drugą sezonową gorę wozka z materialu. Chyba sie powtarzam ;p
 
reklama
Aria jakbys kupowala ze skorą to ja cie ostrzegam, zeby nie byla na siedzisku w spacerowce bo to masakra. Dziecko latem sie zaparza. Ja mam taki i musialam kupic drugą sezonową gorę wozka z materialu. Chyba sie powtarzam ;p

Nianiusia ja w spacerowe w środku to tylko pałąk chce ze skórki. ... reszta oczywiście ze nie .... może głupie porównanie ale mam skórzane fotele w aucie i wiem jak się przykleić można mimo jasnego koloru...
 
Do góry