reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Ewitko - nie pamietam juz u kogo kupowalam, ale u jakiegos z wieloma komentarzami (albo i u super sprzedawcy nawet). Wpisz Early Days i Ci wyskocza rozne ubranka tej firmy. No a te pizamki to chyba na 92cm albo i na 98. Moi mzdaniem sa dobrej jakosci. Mam tez body tej firmy i tez jestem zadowolona. :tak:

Co do body to zmaowilam ostatnio na 98cm i to byla zdecydowanie przesada :-D Bo niektore 92 sa na styk wiec wolalam wieksze, no ale sa naprawde ogromne... Mialy byc na jesien/ zime bo sa z dlugim rekawem... Wygladaja jakby mialy byc na nastepna zime :-D
 
reklama
No rzeczywiście przesadziłaś myszko z tymi rozmiarami. Mój syn to chodzi jeszcze w bodziakach 74 (rękawy za krótkie, ale w kroku się zapinają) a najlepsze są 80-86.
 
Kupiłam 86, ale na oko to duże 86.
Dziś byłam w realu i dopadłam cieniutkie bluzeczki z długim rekawem za 5 zł, bluzy za 8 i spodenki za 8. Spodenki mam pomarańczowe z dodatkiem granatu, a jedną z bluz granatową z dodatkiem pomarańczowego i wyszedł mi śliczny dresik wyjściowy :-p.

Janek nosi 80 raczej, w 86 troche mocno tonie. No i zmoich obserwacji wynika, że jakoś pod koniec roku powinien nastapic skok i wtedy te dresiki na 86 będą super.
 
No to super ci się udało z tymi ciuszkami w Realu. Szkoda, że ja mam pojechałam go dosyć daleko, bo bym pojechala po bluzy z długim rekawem, bo mam mały deficyt. Ja też Kluliczku po cichu liczę na to, że te ciuszki na 86 będą na wiosnę jeszcze dobre, bo spodnie jak siedzi w wózku są OK, ale jak chodzi to trzeba zawijać, no a rękawki też zawinięte ze 3cm..
 
I ja przyszalałam ostatnio . Kupiłam dresy te czerwone dwuczęsciowe ze 114 srtony
Coccodrillo, fajne kombinezony zimowe były też ale nie wiem na jaki kolor się zdecydować.
i piżamkę też cocodrillo, trochę ciuchów w ciuchlandzie i samochód little tikes na imieniny Rafciowi.
 
Ostatnia edycja:
Tak sie wydaje ze poszalalam, ale powiem Wam ze obecnie Jasio nosi nowa bluzke z dlugim rekawem ze SMYKa rozmiar 98 i byanjmniej za duza nie jest... No ale spodnie ma dla odmiany 86 i nogawki sa za dlugie :-D Reasumujac - jest krotkonogim grubasem :-D Choc palme pierwszenstwa jesli chodzi o wage juz oddal w inne rece :-p

Aha - przyszla kurtka z Allegro - za zlotowke kupilam :-) W swietnym stanie, cieplutka i jestem przeszczesliwa :-) Bo ta (tez z Allegro) ktora nosi obecnie to na zime sie niezbyt nadaje bo jednak bardzo gruba to nie jest.

Ewula - super dres. Ja bym kupila spodnie z kombinezonu tez pewnie czerwone, albo jakies niebieskie czy granatowe. No ale jestem dosyc monotmatyczna jesli chodzi o kolory :-D
 
Myszko to fajnie ze Ci sie udało z tą kurteczka:) pochwal sie jak wygląda

Ewula dresik świetny i ja tak jak Myszka z tymi rzeczami tzn z kolorami upierdliwa sie teraz zrobiłam czerwienie granaty i niebieski to moje ulubione kolory:)
 
Myszko pochwal się kurteczką, no to zaszalałaś cenowo, ty to masz farta!
Evvula fajne dresiki, a one są cienkie czy na haju (meszku)? Pawełek dostał na imieniny dresiki z letniej kolekcji Coccodrillo (rozmiar 86) i bardzo je lubię, choć chodzi tylko w bluzie, bo spodnie czekają na wiosnę.
Co do rozmiarów to na wiosnę synuś dostał w prezencie bluzę Coccodrillo w rozmiarze 98, ale czeka na przyszły rok, bo rękawy strasznie długie i ogólnie w niej tonie, za to bluza dresowa ze Smyka w rozmiarze 92 jest OK.
No i kupiłam synkowi tego pieska Fisher Price do ciągniecia, powoli się z nim zaprzyjaźnia i wyprowadza na spacerek :-).
 
Tak sie wydaje ze poszalalam, ale powiem Wam ze obecnie Jasio nosi nowa bluzke z dlugim rekawem ze SMYKa rozmiar 98 i byanjmniej za duza nie jest... No ale spodnie ma dla odmiany 86 i nogawki sa za dlugie :-D Reasumujac - jest krotkonogim grubasem :-D Choc palme pierwszenstwa jesli chodzi o wage juz oddal w inne rece :-p

Aha - przyszla kurtka z Allegro - za zlotowke kupilam :-) W swietnym stanie, cieplutka i jestem przeszczesliwa :-) Bo ta (tez z Allegro) ktora nosi obecnie to na zime sie niezbyt nadaje bo jednak bardzo gruba to nie jest.

Ewula - super dres. Ja bym kupila spodnie z kombinezonu tez pewnie czerwone, albo jakies niebieskie czy granatowe. No ale jestem dosyc monotmatyczna jesli chodzi o kolory :-D

Myszka to ciagle cos fajnego na allegro kupi i na dodatek tak tanio:tak:.
 
reklama
A my kupiliśmy dziś córci pieska co skamle, ciężarówkę i Maja już ja ujeżdża :-) to za 2 funty czyli za około 10 zł i wczoraj kupiliśmy kapcie w Deichmanie

24pdibq.jpg


2n1giu1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry