reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

dziewczyny, a pochwalcie się jakie i gdzie kupowałyście ręczniki dla młodych.
Chcę, żeby ta frota naprawdę wchłaniała (czasem sa takie szajsy co tylko ślizgają się na ciele i nie wchłaniają:-( i żeby katurek miał ten ręcznik.

vanillka, gdzie zamawiałaś lefax lub sab simplex? tez wolę mieć w domu na wszelki....
 
reklama
ja kupiłam razem z pościelą u mamo-tato czy jakoś tak. Jest rewelacyjny w dotyku. I myślę jeszcze nad drugim z drewexu
 
My okrycia kupowaliśmy frotte bawełniane - w sklepie dziecięcym Askot, we Wrocławiu.. Duże 100X100 i z kapturkiem - faktura materiału taka jak ręcznik.
Na Allegro kupiłam kiedyś młodemu a'la microfibrę - zupełnie do doopy - niechłonne to to kompletnie..

Wolę teraz pomacać w łapce nim coś kupię;-)
 
agatha tweenie mi dala linka bo tez nie moglam znalezc na angielskim ebayu kupilam .
w pl masz wiekszy wybor bo duzo aptek internetowych je ma a tutaj niestety nie wysylaja z tych aptek .Ja tez wole miec ja w domu i jakos lepiej sie z tym czuje ..
 
kupilam dzisiaj staniki do karmienia-wygladaja jak czapki dla blizniat:shocked2::szok:
kropelki tez,zdecydowalam sie na sab simplex-mam jednak nadzieje ze nie beda potrzebne:tak:
 
jedyneczka a ty kupujesz lovellę płyn czy proszek (on jest do koloru i biały)?
ewelad ja też nie mogę się zdecydować jelp, lovella, a ty teraz jeszcze o dzidzusiu hmmm
maruśka fajne mebelki, widziałam je i też na nie zwróciłam uwagę
aneta no to moja koleżanka kupowała przy dziaciaczkach te z szeroką szyjką i te polecała, nie pytałam ją dlaczego ta bo nie wiedziałam, ze jest jeszcze standard, ale sama mówiła że wypróbowała wielu i ta była najlepsza, kolki ustały
madzik bardzo fajnie wyszedł ten wzór i rzeczywiście rozjaśnił pokój

Dziewczyny pytałam już na wyprawce ale zapytam tutaj bo tu chyba adekwatnie ile mam kupić kocyków, kołderek itp, jakie wymiary, jakie kupujecie wypełnienia itp


Czytam o tych termometrach a możecie polecić jakiś konkretnie, jakiejś firmy
 
reklama
Do góry