reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
dziadzius mnie zaskoczyl i kupil przyszlej wnuczce kilka pieluszek,kocyk i spodenki
niby nic wielkiego a jednak i tak badzo cieszy:)
 
kama śliczne te ciuszki. Moi rodzice wczoraj też się pochwalili, że zakupili dla wnusi 2 pajacyki. Bardzo mnie to ucieszyło, bo tata cały czas trzymał matkę krótko, że jeszcze nie czas. A później poszłam do ginka i ten twardy brzuch jak na złość. Ale jestem dobrej myśli.
 
to moje dziecię będzie musiało poczekać aż podrośnie, wtedy z dziadkiem pójdzie na piwo :p No dobra, na wielkie lody, bo teściu może słodkości kilogramami jeść
 
Śliczne ciuszki dla Waszych Maleństw dziewczyny, ja nie mam nic oprócz 2 bodziaków i 2 pajacyków :p, które już chyba baaaaardzo dawno zakupiłam w Pepco
 
a ja mam zakaz kupowania:-p bo już sporo mamy, dużo dostaniemy od kuzynki, więc M obwieścił, że z zakupami ubrankowymi koniec;-)
 
reklama
jelp albo lovela. Muszę przejrzeć się po sklepach i zobaczyć, co i jak. Ale z tego co pamiętam, to w Makro był największy wybór i cenowo też jakoś najlepiej tam było

Ja uzywalam lovela, ale mozna tez prac w platkach mydlanych...zdazylo mi sie kilka razy w nich tez prac dla malej jak miala uczulenie i nie wiedzialam na co (uwazajcie na kosmetyki J&J!!!-moja uczulaja..
 
Do góry