reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Super zakupy dziewczyny!!
Atabe a Ty upolowałaś jeszcze w bardzo korzystnej cenie ))
Anetka a Twój M to widać ze się cieszy z synka, pogratulować mu gustu i wogóle inicjatywy ze kupił coś sam od siebie!! Mój już od 2 tygodni szuka na allegro karuzeli dla dzidzi i nie umie się za to zabrać !!!
 
Wczoraj na zajęciach szkoły rodzenia mieliśmy temat pielęgnacji maleństwa. I położna poleciła dwa produkty do kąpieli dziecka w pierwszych dniach - Balneum Hermal i Oilatum. Kazała się kierować zasadą, że im mniej kosmetyków w 1 miesiącu tym lepiej. Po takiej kąpieli nie trzeba natłuszczać już skóry dziecka. Do pielęgnacji pępka 70% spirytus, do oczu sól fizjologiczna, do noska woda morska Marimer. A na odparzenia krem z cynkiem np. sudokrem pamiętając by nie smarować tym kremem w pachwinach!, gaziki lub płatki kosmetyczne.
 
Atabe - ciuszki piękne, a najbardziej urzekły mnie te brązowe ogrodniczki ;-)
Kama - no to możesz szaleć, ciuszki słodkie :happy2:
Anetko - M się spisał, śliczne ubranka, zwłaszcza buciki:happy2:
Ewa81r - właśnie czytałam na innych wątkach, żeby oszczędzać z kosmetykami, im mniej tym lepiej. Ja też się ograniczę do oilatum i coś w razie W. :tak:
 
osobiście używałam kosmetyków balneum i są bardzo dobre. ale nie pamiętam już kak cenowo wychodziły. a ktoś coś wie o kosmetykach bubchen (głowy nie dam ze tak się to pisze) widzialam je tu u siebie i zastanawiam sie co one warte??
 
Tweenie- bardzo fajny zestaw, a cena- naprawdę CI się okazyjnie trafiło :)
Kama- nieśmiało, niesmiało zaczynasz ale... cudowne ciuszki :) NIe lubię specjalnie różu, ale na małych dziewczynach wygląda wyjątkowo słodko :)
Anetka- a ja inaczej napiszę: co tam śliczne ubranka: gratuluję męża- nie każdy sam wejdzie do sklepu ubranka kupować :)
 
Hej lipcóweczki,
zwłaszcza z Warszawy i okolic :) W Świecie Dziecka jest 50% przeceny na sporo ciuszków letnio -wiosenno-jesiennych: koszulki, spodenki, kurteczki, bluzy na polarze i bez. Ja zakupiłam wczoraj synkowi fajną bluzę dresową na polarku, rozmiar z metki 68 ale moim zdaniem 74 a nawet więcej, za 29 zł :) Do tego krókie bawełniane spodenki z kieszonkami naszytymi i koszulkę z takim fajnym niebieskim krokodylem :) Wybiorę się jeszcze po kurteczkę i spodenki, bo blisko mam :)
 
reklama
dzieki dziewczyny, no mnie samą M zaskoczył :)

kropa a ten swiat dziecka to jest sieciowy sklep, czy tylko u Ciebie w Warszawie?
 
Do góry