reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

moje dziecko na razie z upodobaniem wpatruje się w czarno kropę namalowaną na kartce - zainstalowałam mu taką kartkę na łóżeczku. żeby nie było nudno, dziś wydrukowałam czarno białą krowę... jest zapatrzony :-)
 
reklama
polecam książki z serii zabawy fundamentalne. W pierwszej części są specjalne czasrno białe obrazki do łóżeczka, na ścianę, itp
 
Tweenie dzieki za propozycje karuzel, ta pierwsza jest brdzo fajna ale jak dla mnie jeszcze zbyt kolorowa. umyslilam sobie wlasnie bialo czarno czerwona bo takie kolorki dziecko na poczatku widzi, ale jak ktos zauwazyl chyba sama sobie taka musze zaprojektowac. z wykonaniem nie byloby problemu tylko ze czasu juz za bardzo nie mam. choc moje dziecie sie na swiat nie spieszy to moze i bym zdazyla. musze pogadac z moim czy zrobilby mi stelaz a ja bym zabaweczki skombinowala. jak cos wymysle dam znac;)
Maruśka ja tez tak robiłam z obrazkami czarno-bialymi na scianie i mojej córci sie spodobało bardzo, potem jak juz byla wieksza sama zaczela swój artyzm na sciany przelewac hehe
 
A ja muszę kupić jeszcze spirytus:szok: Całkiem o nim zapomniałam tak więc niedługo się zbieram i lecę na miasto kupić 90% i będę się bawić w rozrabianie, postanowiłam że chcę też kupić ładny baldachim/moskitierę na łóżeczko i pościel do wózka bo nie mam nawet poduszeczki, tylko zwykły kocyk.
 
maruśka my też zapodaliśmy Małemu te czarno-białe obrazki z zabaw fundamentalnych-faktycznie go to zainteresowało;-)

a kupujecie tą książkę Zabawy Fundamentalne??
 
ale to jest irytujące jak sobie czlowiek cos umysli i nie moze tego znaleźć. wszedzie w necie pisza ze dla niemowlakow najlepsze zabawki czarno biale a wogóle nie mozna nic takiego (fajnego) kupic. tylko jakies mocno kolorowe albo pastelowe. tak wiec rezygnuje z karuzeli. obejdzie sie bez.
 
ja chciałam kupić karuzelkę Rain Forest z Fishera, ale się waham-jakby nie było jest droga, chyba, że kupię używaną..
 
mysza to zamiast dziecku jakieś zabawki to kablówkę, dobry pomysł :-)
kusska coś widziałam z tiny love że była taka z czarno białymi namalowanymi zwierzątkami czy oś takiego
tweenie to moja głowna doradczyni :-)
misslena a po co ci spirytus?? na pępek, jak tak polecam ten oktenisept otem wykorzystasz go do wszystkiego

Ja się zdecyduję na karuzelę tiny love, najbardziej mi się podobają. Zakupiłam użyany projektor z tomy, fajna melodyjka spokojna mała wpatrzona była, a raczej wsłuchana

Dziewczyny potrzebuję szybkiej rady, którą huśtawkę lepiej kupić (obydwie używane graco ma jeszcze tą wkładkę dla dziecka małego). Graco 150zł fisher 120
 

Załączniki

  • graco.jpg
    graco.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 27
  • fp.jpg
    fp.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry