reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Majka piękne ubranka :) i rożek przecudny! Ja juz tez mam rożek za 21.50... nie wiem czym się różnią te droższe od tańszych wiec póki co kupiłam taki tani na szafabobasa :)
 
reklama
Ten rożek kosztował 47 zl i jest usztywniany ale to prezent od babci,ja bym takiego drogiego nie kupila. :p osobiscie kupilam na allegro za 16 zl i tez jest ok.rozklada sie do materacyka wiec sie przyda.
 
Marzenka bardzo drogi ten rożek. A w sklepach stacjonarnych u was nie ma takich rzeczy? Ty szukasz polskich a ja ostatnio na aliexpress zamówiłam pajacyk carter's. No nie mogłam się kolorystyce oprzeć.
Ja rożek kupie taki do kompletu z pościelą. Miałam też ostatnio od koleżanki taki grubszy pikowany to lepiej się sprawdził niż ten cienki.
 
U mnie się gdzies przypadkiem zachował rozek po córci, pamiętam ze wtedy ok 80zł za niego dałam (tak wiem wiem głupia byłam ale to pierwsza ciaza to same wiecie;-) ;) ) rozek wygląda dobrze bo może z 2 tyg był używany no ale jest biało-różowy:baffled: mąz oczywiście mowi ze może być bo ze to tylko po domu i na 2 tyg pewnie znów wiec po co kupować (ech typowy facet) ale ja mam opory ...no bo jak to tak synek w rózowym:oo:

Majka - same cudeńka! Ja to nie umiem nic w lumpku upolować taka sierota jestem:zawstydzona/y: ale może jutro pojde wózki po raz kolejny ogladac to tak blisko jest taki wieeelki lumpek może zajde choć szczerze to nie wierze za bardzo w sukces tej misji:-D
 
klaczek na stronie h&m jak się dobrze poszuka to i rozmiary się znajda ;D ja zrobiłam jednak wczoraj male zamówienie, dobrze ze przyjdzie po weekendzie bo na razie nic mezowi nie mowie :)
 
reklama
Do góry