reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Ja tak myślę że teściową namówię - czytaj naciągnę na taki bujaczek , bo karuzelę właśnie dostałam od koleżanki i już teściówce zapowiedziałam że mam co by dubla nie było.
Koleżanki były bardzo zadowolone z bujaczków bo dziecku czasem wystarczy tylko patrzeć na mamę , która w tym czasie może coś porobić bez dziecka na rękach.
 
Dzieki za podpowiedzi . Dagna tego lezaczka nei widzialam wczesniej ale tez jest bardzo fajny - chyba ja sie tez na jakis skusze , bo wygladaja bardzo fajnie i praktycznie.
 
Witam, mam pytanko. Pisałyście już o takim gotowym preparacie do przemywania pępka, ale nie mogłam tego znaleść, więc jakbym mogłam prosić o tę nazwę.
Dziękuję:)
 
Witam, mam pytanko. Pisałyście już o takim gotowym preparacie do przemywania pępka, ale nie mogłam tego znaleść, więc jakbym mogłam prosić o tę nazwę.
Dziękuję:)

Chodzi o octenisept? Dziewczyny wcześniej o nim pisały :)

Guusia - mam nadzieję, że mały będzie zadowolony, ja jak narazie jestem zachwycona leżaczkiem :D

Ja planuję jeszcze zakup jakiejś fajnej maty edukacyjnej i karuzeli do łóżeczka :) Może coś polecicie? Dużo dobrego słyszałam o karuzeli FisherPrice Rainforest ;)
 
Chyba chodziło o octanisept ? Teraz pol Polski smaruje tym a drugie pół- nadal spirytusem.Tam gdzie rodze, niestety spirytus, ale ja chyba zrobie jak Saraa - zero wszystkiego i tylko moje mleko w razie. Bede trzymac pępek na sucho.
 
ja jak juz kilkakrotnie pisałam tez zrobie jak Sara i nic nie bede stosowac, kuzynka moje P mieszka w Angli i tam tez daja takie zalecenia...

mieszkanko mamy ciasne i ciezko wszystko pomieścić :( tak wyglada kącik naszej Lenki- naklejki to pomysł tatusia- on kupił on naklejał... troche mało dziewczęce ale cóż miał wielką frajdę
[img=http://images48.fotosik.pl/308/4e90ff036f99aee6m.jpg]


 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiek kacik dla malenstwa super, naklejki tez:tak:.

Marta moja siostra miała własnie kupic ta karuzele Rainforest. Tylko ze chciała uzywana, bo była w super cenie, i ktos ja ubiegł:wściekła/y: I wreszcie nie kupiła karuzeli, tylko mate. Ale ja jak bede kupowała to wezme ja pod uwage.
 
Do góry