reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Alicja a jak one malują mocno, bo my mamy jedne grube i jak ja maluję to wiadomo widać kolory, ale jak Arek lub Olka to już nie bardzo są widoczne.
 
reklama
kroma one ogólnie mają bardzo intensywny pigment, nawet jak Iś rysuje żółta kredką to widać ;-) ale może to zależy od opakowania?

A co do samego pisiu pisiu to Iś albo tworzy sama, albo włazi mi na kolana i każe pisać. Wygląda to tak, ze ja rysuje a ona zgaduje co to jest :-) w naszym asortymencie mamy: jabłko, bude, dom, jajko, motylka, misia, kotka, słońce, samochód ( a raczej pudełko na kółkach :rofl: ) lalke, kwiatka, czapkę, telefon, pszczółkę, kubek, psa... generalnie to co potrafi już sama ładnie nazwać. Ale to wcale nie jest takie łatwe zeby ona to rozpoznała :sorry: ostatnio usiadła M. na kolana z kredką a ten jej wyrysował...pilota do tv :eek: spojrzała na niego zbulwersowana i powiedziała "nie! mama pisiu pisiu" i przyszła do mnie :-D
 
U nas tak jak u wioli, konsumpcja gwarantowana :rofl2: Ale i tak plany na zakup kredek mam, tylko będą musiały być używane pod ścisłym nadzorem ;-) O ściany się jakoś nie boje, najwyżej będą arcydzieła Patryka zamiast obrazów czy zdjęć :-D

A tak wogóle to mamy nowy hit, czyli ciąganie zabawek za sobą, najlepiej jak mają jakiś sznurek. Obecnie najlepiej sprawdza się stara myszka do kompa, wygląda jakby Patryk wyprowadzał ją na spacer :laugh2::laugh2::laugh2: Pewnie w najbliższym czasie kupimy jakieś zabawki które będzie mógł ciągać za sobą :tak:

No i teściowa zakupiła ostatnio fajne puzzle drewniane, ale Patryk nie jest zainteresowany układaniem ich, tylko rozrzuca elementy po pokoju a potem zbiera i przynosi wszystkie do mnie pojedynczo żebym miała czas na ułożenie :cool2:
 
Ostatnia edycja:
U nas najwięcej ostatnio i najchętniej do zabawy służy lence deska i tłuczek do kotletów dziecka nie ma,a tak pozatym to kredki BAMBINO i siedzi u mnie na kolanach albo na dywanie i kółka rysuje a ja resztę to co potrafię i nie pozwalam jej chodzić z kredkami więc narazie o ściany się nie martwie.z innych zabawek jeszcze książeczki gazety klocki no i moja szafa duża jak jej otworze to cała hepi bo sobie wtedy wyjmuje z niej różne pierdołki i ustawia na stoliku i później je chowa i tak w kółko.A ciastoliny to chyba tak wcześnie jej nie dam do bawienia już widzę tą podłogę i dywan.
 
Roxi moja drewniane puzzle to trzyma w buzi albo lata z nimi po całym pokoju a układanie ma w głębokim poważaniu
 
u nas hitem jest buuu buuu (czyli robienie soków sokowirówką ):-Da jeśli chodzi o zabawki to bawimy się tylko i wyłącznie ciastoliną a w sumie to ciastolinową małpką CIASTOLINA PLAY-DOH - KOKOSOWA MAŁPKA-KURIER!!! (2080025265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,od czasu do czasu warsztatem z narzędziami BEEBOO WARSZTAT DREWNIANY WYSYŁKA 24h (2095144592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,domkiem teletubisi i interaktywnym psem http://allegro.pl/piesek-bobby-spaniel-interaktywny-epee-i2079671208.html:-)inne zabawki ma niestety w głębokim poważaniu:cool::eek::crazy:aaa i jeszcze hitem są farbki do malowania rękami http://allegro.pl/dwc-crayola-farby-do-malowania-palcami-w-tubach-i2091179682.html (i przez nie kredki i flamastry nie są już takie uwielbiane jak dotychczas:eek:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja mam pytanie co dziewczyny poleciłybyście dla 4 latka coś kreatywnego co trochę pozwoli usiedzieć na miejscu na pewno nie puzzle i nie kolejka...szukam czegoś na prezent dla rozbrykanego 4 latka
 
Do góry