reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Mozne- ja mam model z 2008 czy 2009 roku, wtedy nie bylo mozliwosci montazu fotelika a tym wozku, wozek sprawdzil sie swietnie, uzywam go caly czas jako spacerowke, duzym plusem dla mnie jest to ze ma plynna regulacje oparcia, co w przypadku mojej corci, ktora spacery polubila dopiero gdy siadla, okazalo sie zbawienne. jedyne co mi nie pasowalo, to ze na styk wchodzil do bagaznika- mam felicje hatchback, ale sie miesci nawet z gondola zlozona. Nic sie w nim nie zepsulo, nic nie odpadlo, nic nie trzeszczy.

A fotelik coneco hmmm ja bym sie zapytala czy on ma crash testy czy nie jak nie ma, to bym nie brala
 
Aaa, no widzisz, wydaje mi się, że w sklepie też mieli ten starszy model, więc może bez możliwości montażu fotelika. Ja się zastanawiam, czy w ogóle jakikolwiek wózek wejdzie do naszego auta (fiat seicento) - sam stelaż oczywiście, bo o zmieszczeniu gondoli nawet nie śnię.
 
Aaa, no widzisz, wydaje mi się, że w sklepie też mieli ten starszy model, więc może bez możliwości montażu fotelika. Ja się zastanawiam, czy w ogóle jakikolwiek wózek wejdzie do naszego auta (fiat seicento) - sam stelaż oczywiście, bo o zmieszczeniu gondoli nawet nie śnię.

musiala bys sie popytac spedzacow czy sa jakies wozki na plask wogole skladane, ale kupic odrazu spacerowke, skladana w parasolke, z wkladka dla noworodka, ale na zime to jest to dobry pomysl
 
Mam do Was pytanko dziewczyny: mianowicie, jakich kosmetyków używacie ( jeśli już macie jedno dziecko), bądź jakich będziecie używać dla maluchów? Tyle się naczytałam o Hipp, Johnson, Ziajka i już sama nie wiem. Który jest lepszy? Pomożecie mamusie?
 
dziewczyny, wy mnie przerazacie(ale i motywujecie:) ) Ja nadal nie mam nic poza para slodkich ciuszkow. chyba zaraz zasiade do Allegro. I w nastepnym tygodniu wyprawe do Bajki zarzadze:)
 
:) ja też mam tylko ciuszki, które dostałam plus wózeczek mój kochany, który też dostałam.
ale o dużo rzeczach to nawet jeszcze nie mam nawet pojęcia ;)
 
Monimoni- do kapieli plyn rossamna rozowy z oliwka, do ciala oliwka dzidzius, do pupy krem nivea, krem na kazda pogode nivea zima na spacer i na lato ale to latem na slonce. Koniec wiecej nie posiadam i uzywac nie bede:-):-)

UWAGA
Na kremach jak jest napisane od 1 m-ca znaczy ze mozna go uzywac od 1 dnia zycia
jsli jest napisane po 1m-cu znaczy ze dopiero po ukonczeniu 1 miesiaca zycia mozna stosowac ten krem
 
A ja sobie dzisiaj przejrzałam moją listę zakupową jaką miałam przy pierwszym dziecku i w sumie z większych rzeczy to mam do kupienia tylko przewijak, a reszta to kosmetyki.

Monimoni ja kupowałam na ogół do pupy sudocrem (raz zdarzył się krem nivea), oliwka bambino, szampon też bambino, mydełko jakie się trafiło, ale na ogół chyba też bambino. Tyle pamiętam. A i krem do buźki też bambino :)
 
reklama
E-lona, nie obraz sie kochana

Oliwka bambino ogolnie jest do duszy...kazda inna jest lepsza, bambino mozna splukac normalnie woda, albo zetrzec recznikiem i nic po niej nie zostaje, moja znajoma farmaceutka powiedziala "bambino do do lancucha w rowerze" taka jest moja opinia na temat oliwki bambino

a szmaponu do wloskow zaczelam uzywac jak juz mialo wiecej wlaoskow moje dziecie, ale moze mozecie cos polecic, bo sie kreca kudelki malej i sa sztywne przez co juz miala kilka koldunow, a ma klaczkow naprawde malo-nawet spinki nie ma na czym zawiesic...

Mialam juz Hippa, teraz J&J i ten drugi jest chyba gorszy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry