reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

tak, też 62.... ale ja kupowałam jeszcze w czerwcu, jak byly po 25 zł... u tej samej babki... :)


nie wiem, wszyscy zachwycaja się tymi ubrankami z H&M, a mi sie one wydaja troche koślawe... jakieś krótkie te łapki w porównaniu do długości całego ciuszka...
i to nie tylko w tym śpiworku, w ogóle pajacyki i śpioszki sprawiaja wrażenie takich niewymiarowych... jakośc materiału też nie jakaś super...
chyba dlatego, że "firmowe", to taki pęd na ichnie ubranka jest... :)
 
reklama
Karen, właśnie nie... on jest taki bez włosków...
bo są różne polarki - taki barankowaty, długowłosy i taki "płaski" jak filc... to to jest z tego drugiego... tylko, że po upraniu robi sie coś a'la baranek...


ale ma jeszcze bawełnianą podszewke, taki nie za ciepły i nie za chłodny... :)
 
nie fachowiec, tylko kupiłam kocyki polarkowe właśnie z takiego barankowatego grubego polarku... są boskie...
a ciuszków polarkowych z czegoś takiego nie widziałam, poza bluzami sportowymi kosztującymi połowe mojej pensji... ;)
 
Sympatyczny ten śpiworek i cena niska. Też kupiłam czekam na przesyłkę. Wczoraj w H&M obejrzałam sobie i jest fajny. Ja lubię ciuszki z H&M. OLi kupuję i cena zdaje sie adekwatna do jakości. Jeszcze sie nie naciełyśmy. Śpioszki i pajacyki też stamtąd mam. Patka Ty coś pisałaś o tych komplecikach welurowych (z żyrafą, lub misiem). Kupowałaś w H&M, czy na allegro?
Bo zastanawiam sie może jeszcze jeden wziąć (byłyby już wtedy wszystkie 4)
 
Małgoś ja jeszcze nic nie kupowałam na Allegro.
Jeśli chodzi Ci o te bluzy + spodenki to kupiłam po 30 zł (dwa - jeden z lewkiem i drugi z kaczuszką), a te błękitne i pozostałe są po 40 zeta.
Kupowałam też welurowe śpioszki i pajacyki, śpioszki są po 25 zł, a pajacyki po 30 (już wszystko zaokrąglam bo u nich to 29,90 oczywiście)
 
reklama
Do góry