reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
Ja mam ten co Kasiulec Microlife i jest do bani.

Ponad 110 zł wydane a mierzy jak mu się chce zależy jak się go do czoła przyłoży inna temp na czole inna przy skroni a z elektronicznym różnica - 1-1,5 stopnia mąż miał gorączke 40 wedle 2 elektronicznych a to dziadostwo bezdotykowe pokazywało 38,5-39 więc jak dla mnie lipa.

Jeszcze muszę sprawdzić czy dobrze mierzy temp wody, pokarmu itd bo ma i taką funkcję może choć do tego się nada

Jednak dla maluni elektroniczny z miękką końcówką kształt pandy bardziej wiarygodny jak dla mnie bo co jak dziec będzie marudny chory a bezdotykowy pokaże 37,3 na zielono czyli ok bo powyzej 37,4 to na czerwono wyświetla i pika, że jest podwyższona temp.

Przy dziecku wolę mieć coś dokładnego a nie taki pi razy oko...
 
Ostatnia edycja:
no ja z własnego doświadczenia nie wiem jaki On jest, wcześniej mieliśmy zwykły microlife to byłam zadowolona, więc pomyślałam, że ta firma chyba nie robi badziewia, ale okażę się w najbliższym czasie, a do wody to mamy taki z Rossmanna
 
Kasiulec - tez mam elektroniczny z Microlive z twardą końcówką i bezbłędny od 5 lat na tej samej baterii a był po ok 10 zł

Teraz zakupiłam ten badziew bezdotykowy, ale chyba na allegro odsprzedam za pół ceny.

Mam też z miękką końcówka w kształcie Pandy za 25 zł z apteki o taki http://www.agito.pl/termometr-diagnostic-animal-panda-2139-662239.html i jest tak samo dokładny jak Mikrolive elektroniczny więc jak widać nie cena świadczy o jakości...
 
reklama
Wkur.... to jest, bo one wszystkie tanie nie są, a skoro nie mierzy dokładnie, to równie dobrze mogłabym za darmo ręką sprawdzić czy czoło nie jest hot like hell. Dlatego mam opory przed wydaniem blisko 200zł za tego thermoflasha- używałyście go już? Jak się sprawdza?
 
Do góry