reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe Hot or Not - czyli co polecamy i co odradzamy

Ja przy pierwszym chodziłam na dłuuugie spacery i nic nie dały. Dopiero jak na siłownie poszłam. Teraz chętnie bym poszła ale z drugą córą nie bardzo można, po pierwsze wolno idzie, po drugie chce pchać wózek, mieszkamy przy krajówce więc musze jej pilnować i żeby nagle nie wyskoczyła na drogę, ogólnie spacery to masakra. Jak tylko mała zasypia to wracamy na podwórko.
 
reklama
Sylwi Mo z ola spacery tez nic nie dały. A potrafiłam z nią chodzić do 16km dziennie. Dla mnie to było za mało dopiero aerobik i bieganie pomogło
 
Na problemy ze skórką polecam atoperal baby do kapania. Coś podobnego do emolienow tylko tańsze i bardziej lecznicze. Ostrzegam pachnie tranem ale działa rewelacyjnie :)
 
Ja wczoraj w rossmanie zakupiłam zaje.bisty krem do rak i te wszystkie neutrogeny itp moga sie schować.
Zaplacilam za niego cale 5,99 i już wiem, ze bede go zawsze kupować.
Isana med 5,5 % urea.
Moje dlonie sa mega suche i szorstkie, a po tum kremie gladkie i delikatne :D
 
Elutka na prawde warto, a tym bardziej, że cena korzystna :D
Jest jeszcze balsam z tej serii, Ł go używa na swoje plamy i też super efekty daje.
Lepsze niz te wszystkie masci co mu dermatolog przepisywala, a cena tez jakos kolo 10 zł
 
reklama
Do góry