reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
Ja mroziłam w takich pojemnikach,mała piła bez problemu.wczoraj dostałam od koleżanki kombinezon taki mały,w końcu co$ dla noworodka.
 
Moja ola piła aż jej się uszy trzesly, ale ona ci by nie dostała to było jej pysznie :p jak smakowało nigdy nie próbowałam swojego mleka. Nie moje klimaty
 
Ja musze miec pokarm w razie w. U mnie wyjsc gdzies to nie 10min bo wszystko w inie
I np jutro jade ogarnac tego lekarza i usc i mam na wszystko maks 2h przez to ze brak pokarmu w domu
 
U mnie tatuś jutro jedzie załatwić rejestrację malucha. Ja muszę jakoś podjechać po zaświadczenie do becikowego.
Agulqa ostatecznie możesz podać mm są nawet takie jednorazowe saszetki bebilonu. Ja w razie w mam kilka takich w domu, alectovtak w razie dużego W ;-) jestem anty dokarmianiu mm bez konieczności. .
 
Elutka wole sie sprezyc i ogarnac wszystko szybciej
Nie chce dokarmiac
Poza tym jak tesciowa podlapie to juz w ogole maly sie od cycka odzwyczai a my z ł tego nie chcemy
No i dzis mlody dostal na jakies 10min smoczek
Spokojny byl a pozniej jak mial jesc z cycka to nie mial pojecia jak zlapac
Normalnie tak zagubionego w akcji go keszcxe nie widzialam
Moze to zbieg okolicznosci ale ł wzial smoka i schowal, ja nawet nie wiem gdzie :p
 
Agulqa rozumiem cie z dokarmianiem, bo jestem podobnego zdania:-) mamine najlepsze ;-)
Mój smoczka nie chce za bardzo i dobrze :-D
 

Aza i jak Wam się sprawdza ten nawilżacz? faktycznie nie jest głośny i daje rade na ok 40m2, czy jednak na mniejsze obszary powinien być. Sporo zalet wymienili w ofercie. Ja się przymierzam do zakupu bo u nas sucho strasznie, tylko nie mogę się zdecydować na model :/

P.S. gratuluje drugiego maluszka, na poród wybierasz się na Kamieńskiego tak jak z Konradkiem ?
 
reklama
Do góry