reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Mój K przytargał monitor płaski... też ze smietnika;-);-);-) Dobrze że twoja córa Gabi taka manieńka.....bo co poniektórych dziewczyn faceci to już wagowo by się nie łapali:-D:-D:-D
 
reklama
aha no ja tez uwazam ze bajery nie potrzebne, a malo miejsca zajmuje:-) gdyby nie ja to nigdy krzeselka by nie bylo bo moj M uwaza ze to niepotrzebne tylko nie zwazyl na to ze ja ciagle Kondzia karmie:baffled:
 
wiecie co dziewczyny i dostałam ten śpiworek zimowy:)
jest śliczny i cieplutki:) i naprawde wielgasny. jesli ktos ma taka mniejsza spacerowke to rzeczywiscie moze byc za długi w koncu to 110 cm, ale jestem zadowolona:-) do mojego wozka jak znalazl
 
wiecie co dziewczyny i dostałam ten śpiworek zimowy:)
jest śliczny i cieplutki:) i naprawde wielgasny. jesli ktos ma taka mniejsza spacerowke to rzeczywiscie moze byc za długi w koncu to 110 cm, ale jestem zadowolona:-) do mojego wozka jak znalazl

no 110 ale ta koncowka jest odpinana wiec mozna skrocic w rzie potrzeby do 85. a spiworek super, tez jestem zadowolona, choc uwazam ze na znurkach gdzie są ściągacze te zatyczki, ktore maja trzymac koncowki sznurka są niebezpieczne, bo się sciagaja i je pozdjemowałam co by hanka ich nie zjadla:szok::szok::szok:
 
aha no ja tez uwazam ze bajery nie potrzebne, a malo miejsca zajmuje:-) gdyby nie ja to nigdy krzeselka by nie bylo bo moj M uwaza ze to niepotrzebne tylko nie zwazyl na to ze ja ciagle Kondzia karmie:baffled:
A stabilny jest to krzesełko? Chodzi mi o to czy jak mały siedzi i się w nim wierci to ona tam się nie rusza? Bo te nóżki takie cieniutkie i boje się ze nie stabilne. A tez zastanawiałam się nad takim. Bo tak jak piszesz mało miejsca zajmuje.

Ja też kupiłam śpiworek. Ale 90cm. Bo pomyślałam ze na ten sezon taki będzie idealny. A za rok to mam ochraniacz na nogi co był w komplecie z wózkiem.
 
marys jak na takie cienkie nozki jest stabilne, nie buja sie ani nic:-pa maly nie zsuwa sie na boki :-pna razie byl w szoku bo pierwszy raz w takim czyms siedzial:-)ale wygodnie mu bylo, zadowolony jest, po zlozeniu to krzeselko robi sie plaskie na ok 15-20 cm:happy: poza tym bardzo latwo sie rozkreca jezeli chodzi o podroze
 
Ostatnia edycja:
reklama
a z innych zakupów, to muszę wymyśleć prezent dla teściów (oboje kończą w tym tyg. 60 lat) i zupełnie nie wiem, co im kupić. Są z gatunku tych osób, co to żyją skromnie, nic nie potrzebują, a wszystko i tak najchętniej oddaliby dzieciom. MOże któraś z Was ma jakiś pomysł?
A próbowałaś może świec artystycznych? Albo kieliszków z ich imionami?
Oryginalna Świeca z imieniem bliskiej Ci osoby (755943031) - Aukcje internetowe Allegro
KIELISZKI PREZENT NA ŚLUB WESELE ROCZNICE (739500978) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry