reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Mam pytanie do mamuś, które używają łóżeczek turystycznych. Czy na tym materacu wygodnie śpią Wasze pociechy? On jest z części i nie zawsze dobrze się spasują (wtedy jest mała przerwa pomiędzy). Pytam bo muszę kupić takie a jak oglądałam w sklepie to właśnie zastanowiło mnie czy to wogóle wygodne jest i nie będzie się Tośka budziła co chwila :confused2:
 
reklama
Ja tak jak marys mam dodatkowy normalny materac,a jak ostatnio byłam tydzień u rodziców to nie braliśmy już tego materaca no bo przeciez ten się już nie składa, więc wyścieliłam mu grubo kocem i na to przescieradełko i było ok.
 
Mam pytanie do mamuś, które używają łóżeczek turystycznych. Czy na tym materacu wygodnie śpią Wasze pociechy? On jest z części i nie zawsze dobrze się spasują (wtedy jest mała przerwa pomiędzy). Pytam bo muszę kupić takie a jak oglądałam w sklepie to właśnie zastanowiło mnie czy to wogóle wygodne jest i nie będzie się Tośka budziła co chwila :confused2:
ja właśnie zakupiłam turystyczne do codziennego użytku- arti de luxe, ale dokupiłam tez materacyk
zuza lubi tylko przewijak:-D nie bardzo chce w nocy w nim spac, ale mysle ze to nie wina łózeczka tylko przesiadki z kołyski/kosza
kosz był przytulny a łózeczko jest duże, wkleje wam moja kołyske w tym przesypiała cała noc
 

Załączniki

  • CIMG3109.jpg
    CIMG3109.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 30
moja znajoma dokupiła materacyk do łóżeczka turytycznego

a wracając do krzesełek do karmienia-macie jakies propozycje jeszcze?
 
dziewczyny pomóżcie ;p
chcialam kupić małemu skarpetki early days tylko nie wiem czy warte zakupu?;p
bo inne ubranka z tej firmy ktore mam tj, pajacyki spioszki, bluzeczki są extra, nic sie nie dzieje po praniu:)
a ciekawe jak z tymi skarpetkami? hmmm moze któraś z was ma?
EARLY DAYS_6PACK SKARPET ABS BOY__74/6-12m (704364792) - Aukcje internetowe Allegro

Ja mam kilka par ale nie dokładnie te i jestem zadowolona, nic sie z nimi nie dzieje po praniu i są porządnie wykonane:tak:
 
reklama
Do góry