reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

dziunka nie chodziło mi o zasłanianie ust bo wiem że jak się oddycha przez materiał to się robi para wodna itd , chodziło mi raczej o wiązanie szalika na kurtce i zasłonięcie buźki czyli brody , bo tym golfikiem to tylko szyjkę zasłoni
chyba muszę pisać dosłownie co mam na myśli żeby było jasne dla wszystkich o co mi chodzi

Tak tylko napisałam, przecież nie mówię że Ty to robisz :)

Skojarzyło mi się z kuzynką, jej dzieci wiecznie z szalikiem na ustach, a ona się dziwiła że mają chore wokół ust...
 
reklama
Hej dziewczyny! Znacie sie troche na obiekatach do aparatu? Musze kupic nowy obiektyw do aparatu, i nie mam pojecia jaki??? Chicalabym zeby najbardziej nadawal sie do robienia zdjec portretow (glownie robie zdjecia Madelence ;o)i ogonie w miare taki uniwersalny. Ja mam aparat Sony &350, i jak do tej pory uzywalam obiektu standardowego, ktory byl juz przy aparacie. Niestety przez te wakacje obiektyw mial maly wypadek i jak robie zdjecia to tak jakby obraz nie wychodzi w tym miejscu w ktorym planowalam ;o( Troche kiepsko to wytlumaczyc... tak jakby aparat zle celowal ;o/
 
Zapraszam do promowania i mieszania z błotem rzeczy, z którymi macie do czynienia zwiazanymi z dzieciaczkami:tak: i nie tylko;-)

zabawki, kosmetyki, ciuchy etc:elvis:
 
Hej dziewczyny! Znacie sie troche na obiekatach do aparatu? Musze kupic nowy obiektyw do aparatu, i nie mam pojecia jaki??? Chicalabym zeby najbardziej nadawal sie do robienia zdjec portretow (glownie robie zdjecia Madelence ;o)i ogonie w miare taki uniwersalny. Ja mam aparat Sony &350, i jak do tej pory uzywalam obiektu standardowego, ktory byl juz przy aparacie. Niestety przez te wakacje obiektyw mial maly wypadek i jak robie zdjecia to tak jakby obraz nie wychodzi w tym miejscu w ktorym planowalam ;o( Troche kiepsko to wytlumaczyc... tak jakby aparat zle celowal ;o/
Kingula pytałam mojego D i mówił że wszystko zależy od tego jakie zdjęcia chcesz robić , jeśli ten standardowy obiektyw Ci odpowiadał to żebyś sobie taki kupiła ale jeśli chcesz jakieś bardziej profesjonalne fotki robić to powinnaś mieć przynajmniej 3 obiektywy :szerokokątny, rybie oko i coś tam jeszcze , ja się nie znam ale jakbyś chciała coś więcej wiedzieć to napisz do mnie na pw to się go dopytam o szczegóły ;)
 
Dziewczyny jakie macie kolejne foteliki. Byłam zdecydowana na Maxi Cosi Tobi ale on jest do 18 kg i kurcze znowu zmieniać? Są jakiejś innych firm od 9-25, 9-36 kg. Jakie Wy macie?
A właśnie doczytałam ze najlepiej kupić kolejny 9-18 bo tylko taki będzie najbardziej bezpieczny i dopasowany. Tutaj jakaś dziewczynka kupiła Cybex 9-36 kg, to już nie wiem co o tym myśleć. Podjadę do Świata Dziecka i tam mi wszystko wyjaśnią ;D
A Wy dziewczynki jakie macie informacje?
 
Ostatnia edycja:
Właśnie czytałam o tym Mobi ale chciałam przodem do kierunku jazdy. W koncu mały widziałbym drogę i mamę bo za bardzo nie lubi jeździć.
Słowa mojego męża o foteliku tyłem do kierunku jazdy...
"nie będzie jechał taki duży chłopak i patrzył się w fotel" ....... ;/ hehehe
Ten mobi jest podobny do Priori a ja chyba zdecydowałam się na Maxi Cosi Tobi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny jakie macie kolejne foteliki. Byłam zdecydowana na Maxi Cosi Tobi ale on jest do 18 kg i kurcze znowu zmieniać? Są jakiejś innych firm od 9-25, 9-36 kg. Jakie Wy macie?
A właśnie doczytałam ze najlepiej kupić kolejny 9-18 bo tylko taki będzie najbardziej bezpieczny i dopasowany. Tutaj jakaś dziewczynka kupiła Cybex 9-36 kg, to już nie wiem co o tym myśleć. Podjadę do Świata Dziecka i tam mi wszystko wyjaśnią ;D
A Wy dziewczynki jakie macie informacje?
Ja mam Chicco Key+1 i jestem zadowolona :) mały wygodnie jezdzi a najlepiej idz do sklepu pogadaj poprzymierzaj Synka w fotelikach ;) a kup w necie :) przewaznie duzo taniej mozna kupic :))
 
Do góry