reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Mam pytanko do mam, które znają LIDLa . Czy tam jest bebilon comfort??? Bo nie chce mi sie iść do rossmanna a lidla mam bliżej... Aha i czy ten comfort jest też w aptekach????
 
reklama
Ja też tylko Pampers i nawet innych nie szukam. Przeszliśmy już na 3 są jakieś nowe 12h i trochę mi ich perfumowany zapach przeszkadza. Nie mogli zrobic nieperfumowanych?

Tez mam takie, nawet nie zwróciłam uwagi czy maja jakis zapach.Nie jest aż tak źle.... :tak: ładnie pachną:-p
 
A ja dzisiaj kupilam w Tesco paczke pampersów 3 z serii sleep&play z rumiankiem :szok: za całe 6,99zł, bo opakowanie bylo ciut naderwane i sklejone taśmą.
Poki co przetestowałam 1 sztuke i hmm... są cienkie ale nawet dosyc dobrze chloną, pachną.. nie wiem czy to dobrze, oby ten rumianek nie uczulal, na razie nie ma oznak zadnych, wadą jest ze nie mają gumki i jakies takie slabo dopasowane na brzuszku. Na codzien nie chciałabym ich używać, wole te active baby, ale tak pod rajtuzki do sukienki to chyba beda fajne... za taka cene to chyba sie opłacało mimo wszystko :-D
 

Wydaje się być OK, ale nigdzie nie moge znaleźć jego wyników w testach zderzeniowych... - a ja lubie miec jasność jak krowie na rowie... :sorry2::-D
Ja kupiłam takie:
_RACING TEAM JANE_(0-18kg)_PROMOCJA OKAZJA_OD 1ZŁ (894554089) - Aukcje internetowe Allegro ten do jazdy po Pl...
oraz
ISEOS ( TT ) NEO PLUS z NAPINACZEM Bebe Confort (901583101) - Aukcje internetowe Allegro do jazdy po Ie...

Jak przetestuje to zdam relacje ;-)
 
reklama
Do góry