reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

reklama
Hej dziewczyny co do zakupów w pl to ja radzę zwrócić uwagę na ceny w sieciówkach w różnych centrach - byłam tydzień temu w H&M w jednymcentrum i szok jakie ceny masakra a w tym tygodniu pojechałam z M do innego i obkupiłam się w H&M i innych za 50% ceny tego samego pomimo wyprzedaży w obu miejscach ponoć tych samych ;/ A pozatym jak dowiedziałam się żę będziemy mieli córkę mam zielone światło na zakupy różowego wiec odrazu kupiłam małej śliczną dżinsową sukienkę z zajączkiem za 3 zł w lumpku mmm cudo jak będę miała chwilę wrzuce zdjęcie :)
 
dziewczyny czy słyszałyście coś o wózkach bebetto? Byłam wczoraj w sklepie i strasznie mi się spodobały. Jest kilka modeli, mają fajną gondolę, spacerówka taka sobie, maja torbę do spacerówki i do gondoli. Słyszałyście jakieś opinie?


Dodano:
Znalazłam ranking wózków 2012:
http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/wozki-ranking/
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny czy słyszałyście coś o wózkach bebetto? Byłam wczoraj w sklepie i strasznie mi się spodobały. Jest kilka modeli, mają fajną gondolę, spacerówka taka sobie, maja torbę do spacerówki i do gondoli. Słyszałyście jakieś opinie?


Dodano:
Znalazłam ranking wózków 2012:
Wózki Dla Dzieci Opinie | Ranking wózków 2012


Wózki fajne , oryginalne ale ja tyle bym nie dała za wózek. Tym bardziej że można kupić podobne i tańsze.
Ale jak wiadomo każda Mama chce mieć coś wyjątkowego i dobrego dla swojego maluszka. Także decyzja należy do Ciebie :happy2:
 
Iza bardzo fajne wózki są tej firmy. Najlepiej to zobacz go na żywo jeśli masz taką możliwość.
 
reklama
No to ja też się pochwale:) kupiłam sobie w weekend dżinsowe rurki w H&M na chłodniejsze dni, a w lumpku dwa bielusieńkie pajacyki bawełniane dla Groszka:) Szkoda że prawie całą wyprawkę mam po Szymku... bo w lumpeksach jest tyle boskich rzeczy dla maluszków...

A co do wózków to ja mam taki po starszaku i polecam choć bujać się w nim nie dało:)
[h=2]Peg Perego Pliko Switch Modular System [/h]http://zakupy.dlarodzinki.pl/wielofunkcyjne/wozek-peg-perego-pliko-switch-modular-system-tri-fix-papaia,597260,2229/

Groch będzie jego trzecim użytkownikiem i mam nadzieje że wózek to wytrzyma...
 
Do góry