reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

ja po Luśce wszystkie ciuchy pooddawałam :-D ale w razie w jak druga córcia będzie to mam się gdzie zgłosić:-D łóżeczko zostało, Laura i tak już w nim nie śpi:-)
Pewnie trzeba będzie jakiś sensowny wózek kupić, dla Laury w ciągu 2 lat pare ich mieliśmy....
Ja nie wiem, czy oni specjalnie robią tak, żeby się psuły i nie można było ich na gwarancje oddać czy jak...
Kiedyś jak się wózek zakupiło to jeżdziła dwójka twoich dzieci i szło dalej w świat a teraz...;/
 
reklama
Ania my kupiliśmy dla młodego wózek 3 w 1 takiej mało znanej firmy ale miał wszystko to co ja chciałam. Do tej pory młody jeździ w wersji spacerowej ale chcemy kupić parasolkę. Tak czy siak wózek jest świetny i odpukać jeszcze w nim się nic nie popsuło :tak: Łóżeczka mamy 2 jedno wciąż używane drugie zapakowane czeka a ciuchów też mam tonę więc pewnie nie będę mieć większych wydatków przy maluszku :-) Nawet 3 paczki pieluszek 2 mi zostało po Mikim to też się przydadzą :-D
 
Ja wszystkie rzeczy mam po Adamie . Będę musiała zakupić tylko przewijak, fotelik samochodowy 0-13kg z adapterami do naszego wózka i może jeszcze 1 pościel i pieluchy tetrowe.
A tak to najważniejsze mam. Ubranka dla malucha też teoretycznie mam bo Adaś miał ubranka które może mieć i chłopak i dziewczynka. Także jak będzie córcia ( mam nadzieję :) ) to nie będzie problemu.
A tak to np. leżaczek mam , chustę do noszenia (obowiązkowo)-też mam,karuzelę, łóżko,wanne . Wszystko jest :happy:

Ania_789 a jaki miałaś wózek że się zepsuł? Ja mam coneco toledo model z przed 4 lat prawie. O taki : Zobacz załącznik 458198
Tzn. 3 funkcyjny z pompowanymi skrętnymi kołami. Dokupić muszę do niego fotelik bo w czasach kiedy ja kupowałam ten wózek to nie było w komplecie fotelika.
 
My kupowaliśmy Aroteam . Duży wózek z dużą gondolą, bo taki chcielismy, niestety cena swoje robi (głeboki ze spacerówką 400zł) teraz jak będę wybierać to nie będę patrzeć na cene;/

A Luśka jeździ teraz w pożyczonym jumperze ;-) i jest zadowolona i mnie sie nawet go wygodnie prowadzi
Wanienke, łóżeczko, pościel mamy :-) Nad przewijakiem się zastanawiam, bo w sumie był używany fakt wygoda, bo na łóżeczku to i nawet wysoko, ale ja wiem, czy kupować? Znów na 3 miesiące (bo praktycznie później sie nie używa) i znów nie wiadomo co znim zrobić.
A poprzedni popękał po bokach (na łączeniach), bo Laura hopa na nim robiła :-D
 
Ostatnia edycja:
Ania_789 Co do wózków masz racje oni chyba celowo je tak robią żeby się psuły a te które są trwałe kosztują niebotyczne pieniądze niestety dlatego ja dla kompromisu kupuje dla Przemcia dobre wózki ale z drugiej ręki i szczerze polecam Mutsy4raider oraz X-landera może przereklamowane ale 100% warte tych pieniędzy (mieliśmy już 5 różnych i przy tych zostaliśmy). Mutsy mieliśmy 3w1 i był to strzał w dziesiątkę wygodny i niezawodny a fotelik samochodowy rozkładany do pozycji leżącej wiec bardzo wygodny dla dziecka w podróży - sprzedaliśmy go bo nie miała gdzie go trzymać ;/ Teraz mam 2 spacerówki dla mnie x-lander X-run na stałe w aucie mam minivana wiec wygodnie a wózek nawet po plaży prowadzi się 1reką. A dla niani mam mama&papas lekka parasola 7kg ale dobrze wykonana SPACERÓWKA WÓZEK MAMAS & PAPAS OLLIE. NOWA (1019014213) - Archiwum Allegro szczerze polecam :)
 
My wszystko porozdawaliśmy po znajomych:sorry: więc musimy kupić nowe.
Wanienkę mamy, przewijaczek też jest, łóżeczko też podgrzewacz.
Tyle co ciuszki , butelki i wózek głęboki. Spacerówkę już mamy po Patryku nową z tamtego roku więc na zimę jedynie potrzebujemy gondoli także nie mam zamiaru kupować jakiegoś nowego wózka na okres zimowy tylko jakiś używany z allego.

Uwielbiam chodzić po'ciuchach' nie wiem jak Wy:-D
Ostatnio kupiłam kombinezon na 56cm za 9zł :-)
 
MamaPatryka89 masz rację z tym wózkiem , dziecko pojeździ w gondoli do maja/czerwca a potem będzie spacerówka. Mój Starszak jak miał 3,5 m-ca to już się zbuntował i nie chciał leżeć bo na listki patrzył. A ja się zima zrobiła to była istna histeria na spacerach. Ja tez uwielbiam "ciuchy" ale na razie się wstrzymuję:-) Poczekam do pierwszej wizyty u gina :happy: Ostatnio dla koleżanki a raczej jej córki kupiłam takie małe bodziaki aż się rozpłakałam na nimi takie to słodkie. Będę musiała kilka ciuszków małych zimowych kupić bo mój Starszak jest wakacyjny także po niem brak małych ciuchów zimowych.
 
Ja po pierwszej ciązy wiem jedno. Głęboki kupić nawet byle jaki, bo jest on na góra 6 miesięcy. Ale warto zainwestować w dobrą spacerówkę z całkowicie rozkładanym siedziskiem i regulowanym podnóżkiem, zwracając szczególną uwagę na maksymalną wagę dziecka. Mój synuś był na tyle duży, że spacerówki do 15 kg przestały być użyteczne jak miał niespełna 1,5 roku.
 
My z gondoli korzystaliśmy bardzo długo bo była dość duża i regulowanym oparciem. Jak młody miał ochotę podziwiać widoki to podnosiłam a jak zasypiał to opuszczałam i spał na płasko :-) Spacerówkę musimy mu teraz kupić jakąś mniejszą i lżejszą a wagą maksymalną dziecka się nie przejmuję bo on w ciągu roku przybrał mi 1,5 kg zaledwie :-D
 
reklama
Ja tez chyba nie kupie gondoli, maluszek urodzi sie w zime, bedzie mroz wiec, mega spacerow urzadzac nie bede, mam adaptor, wiec na chwile moge wpiac nosidelko;-) Jakas lepsza spacerowka sie przyda;-)
 
Do góry