reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Beatko, mój stary lekarz kazał odczekać 3 miesiące (chociaż go nie posłuchałam bo szkoda mi czasu na to;), obecny powiedział, że to absolutnie niepotrzebne- więc tak jak mówisz, jakżdy radzi co innego. Czy stosowałyście testy owulacyjne? Przymierzam się do nich od 15 dnia cyklu, zobaczymy czy coś pomogą:)
 
reklama
bafinka to szybko wyskoczyły ząbki:-)

agnes gratuluję cudnej córci :tak:

anecia
ja tez bym nie chciała cc - podobnie jak Ty... no chyba,że byłaby konieczność:eek:
 
poli życze powodzenia!!! ja też dlugo brałam hormony i zaszłam w 3 nrmalnym cyklu tzn nie liczę tego cyklu po krwawieniu z odstawienia
a co do testów to ja akurat nie stosowalam, ja stosowałam mierzenie tempki, obserwację śluzu i generalnej całej mnie ;-)
 
Anecia, gratuluję:) ja mam nadzieje, że nam się uda do 6 miesięcy po odstawieniu. Niestety ostatni cykl wydłużył mi się z 32 do 39 dni, więc jeśli nie pojawią się jakieś "dolegliwości" dni płodnych to ciężko będzie mi je określić..
 
Zielony Groszku, miałam to samo..Odstawiłam tabsy w październiku, a do połowy stycznia doskwierał mi maga ból jajników.
Maudefish, ja również odczuwałam to miesiąc temu, ale okazało się, że przyszedł spóźniony okres. Nie wierzyłam nawet testom negatywnym, byłam więc na becie, bo byłam pewna, że jestem w ciąży..Eh, naszczęście za kilka dni powinny być płodne;) Ale ten czas pomiędzy płodnymi.. a płodnymi;) się dłużyyy
 
Cześć dziewczyny ja mam takie pytanie do was :-)
Powiedzcie mi jak to u Was było z miesiączką po odstawieniu tabletek ?? bo ja odstawiłam w styczniu tabletki @ miałam 3 i w lutym też pojawił się 3 ale trwa już tydzień czy u Was też tak było?
 
emka ostatnio przeglądałam forum i myślałam o Tobie:) u mnie wszystko ok, zmieniam teraz pracę , więc skupiam się przede wszystkim na tym. generalnie jak jeszcze pół roku nie będzie dzidziusia to zacznę stosowac testy owulacyjne, ale mam nadzieję że nie będzie trzeba:) Generalnie coraz lepiej idzie mi obserwacja mojego ciała,@ mam regularne, praktycznie jak w zegarku:) a co u Ciebie?? pisz!!!!!!!!!
 
Ja stosowałam antykoncepcję przez rok. Następnie zaczęliśmy starania o dzidzię od razu po odstawienie tabletek. Zaszłam w ciążę po ok 4 miesiącach ale przy ostatnim cyklu zastosowaliśmy testy owulacyjne bo już się trochę martwiłam:)
Życzę powodzenia starającym się i czekam na rozwój mojej "fasolki":-)
 
Cześć zielony_groszku :) ostatnio tez nie zaglądałam bo miałam dużo pracy. To fajnie że choć masz regularne cykle, bo u mnie to z tym cieżko. Pierwszy cykl po poronieniu miałam 45 - dniowy, drugi 35, a teraz mam 40 d.c. cyklu i @ brak. Byłam u lekarza 14 d.c. i przepisal mi duphaston na 10 dni na plamienia i wyrównanie cykli i minęło juz 14 dni od odstawienia go a tu dalej nic. Robiłam test ale negatywny... nie wiem co mam juz myslec. Chcialabym zacząć się starac jak najszybciej, a tu ... eh. Co zrobić. Mam nadzieję ze niedlugo Tobie się uda. Pozdrawiam cieplutko :)
 
reklama
wiktoria 12 ja po odstawieniu miałam nieznacznie dłuższe @ niż przy tabletkach. Nawet nie były bardzo obfite. Ale to pewnie zależy od organizmu...
 
Do góry