reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
no Anisiaj na pewno ja się pisze :)
Z tego wszystkiego zapomniałam przywitać nowe staraczki :angry:ale ze mnie ciapa :)
Witam i życzę powodzenia
 
Rozia to ty juz staraczka-forumowiczka pelna geba z tymi suwaczkami :-D
kurcze dziewczyny ale wam zazdroszcze to musi byc niesamowite uczucie jak ci dzieciatko wypycha nozięta :-)
 
wreszcie skonczylam sukienke heh 4 dni sie nad nia meczylam ;p;p DSCN4451.jpg
 
DZiewczyny a może być tak że miałam śluz płodny w 15 i 16 dc, pozniej był kleisty i lepki a owulacja pojawiła się w 21, 22 dc jak ten śluz już zniknąl? dzieki za pomoc:)
 
polinka ja Ci niestety nie pomogę przy śluzie, bo ja u siebie go wcale nie widzę... A mierzysz temperaturę? Bo wtedy łatwiej coś zobaczyć.

Katy no już nawet czuje się pełnoprawną forumowiczką ;-) Jeszcze tylko avatara mi brakuje :-)

zZagubiona Ty się widzę wciągnęłaś:) I bardzo dobrze Ci idzie :-) Może z losiczką założycie jakiś biznes odzieżowy:-)

mama a Ty widzę z Krakowa jesteś tak jak ja:-)
 
Polinka napewno nie to wlasnie sluz jest oznaka owulacji a dodatkowo mopzemy potwierdzic to tempka chociaz i ona czasem plata figle
Jesli byl przezroczysty i rozciagliwy tzn ze mials owu
A prowadzisz wykres albo samokontrole????
Czemu myslisz ze moglas miec kolo 21 dc?????


Zzagubiona normalnie wymiatasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale corcia bedzie miec fajna garderobe


OOOOOOOOOOOooooooooooooooooooooooooooo moj 800 post!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam dosc i znow wszytsko przesunelo sie o miesiac , palnowane crio lipiec , chyba juz niema co planowac bo kurcze mam umowe w pracy na stale ale pierwsze 6 miesiecy mam probne i w kazdej chwili moga mnie wywalic :/ wiec musze czekac .....
 
Do góry