reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
bietka 5 dni zostało, zmieniłam juz suwaczek, bo owulka była przesunięta o 2 dni ! biorę sie za sprzątanie, ale takie porządne !!!!!
 
dziendobry z rana widze ze smutasnie tutaj troche:-) przesylam

losiczka zaczynam czuc sie strasznie w ciagu dnia brzuch pobolewa i czasem jajniki tak jak mi sie odbijalo wszystkim jest nadal a dzis rano wstaje i mdlasci na calego przy 2 ciazach tak nie mialam robiac snadanie chelikpter w glowie tez mnie dopadl wiec cos czuje ze wesolo bedzie przy tej ciazy .
narazie dziecinie wiedza bo wszystkim by wygadaly ze mama w brzuchu dzidzie mysle ze im to obojetnie czy chlopczyk czy dziewczynka.

ilonka nie smucimy sie:no::no::no: nunununu mi temperatura spadala do 36.7 jutro z ciekawosci sprawdze czy nadal sie utrzymuje tak nisko (tule mocno)

suwaczek sobie sprawilam ze hoho w uk dopiero ciaze uznaja od 12 czy od 16 tygodnia wiec z plozna bede widziec sie dopiero 9 tygodnia a 1 usg w 12 tyg ale sprawie sobie prywatnego lekarza okolo 9 tygodnia czy wszysko ok
pozdrowienia
 
Ostatnia edycja:
Witam czwartkowo:-)
Ilonka przywołuję Cię do porządku!!!! Co to za smęcenie i dołowanie się??? Głowa do góry, jeśli nawet ten cykl stracony, to zaraz będzie następny. Musisz trochę wrzucić na luz, bo za bardzo to wszystko przeżywasz. Będzie dobrze:-) Co do senności to ja też jestem jakaś taka przymulona od kilku dni, tylko nie wiem czy to z powodu tej lipnej pogody czy to dzidziuś się tyle snu domaga.:-D Rano byłam w laboratorium pobrać krew na te wszystkie badania. Teraz by trzeba pomyśleć o jakimś obiadku. Co lepsze mężuś dzisiaj ma wolne, tak więc dzień można już zaliczyć do udanych:happy:
 
Ilonko nie mozesz smutac pozytywne myslenie to podstawa pamietaj ze mi tez temp szalafa i nie wrozylas z tego bobo a jednak jest :D

Viola
nie wiem czemu mnie tam nie ma jeszcze zabardzo teraz glowy nie mam do tego


_____________________
confused.gif
Staraczki
confused.gif
_________________________
..................Nick..................Wiek.........termin@..........cykl starań........

................MałaMi....................25..... ........15.10....................4.............
.............ada6.1984................27.......... ...21.10....................2..............
.................ilona24.................24..... ........25.10.....................3..............
..............Dzoana.a.................29......... ...26.10.....................2..............
.............agnes2704...............29.......... ..28.10......................3..............
...............bietka84.................27........ .....01.11.....................6..............
..............Karolekk..................30........ .....?????.....................1..............
...........agnieszka_dk.............23............ ..?????....................2.............
..............losiczka72................39........ .....13.11....................4..............
.................lilian......................26..............14.11....................3...............



____________________
cool2.gif
Ciężaróweczki
cool2.gif
_____________________
..........Nick...................Wiek............OM...............tc...........Tp...............

.......Mamusia-Kasia........22........03.08.2011.......10......1 0.05.12..........
..........ViolaPop...............35........26.08.2011........7.......01.06.12..........
......zZagubiona..............21........21.08.2011........7.......03.06.12..........
......Bobofrutek...............27........03.09.2011........6.......10.06.12..........
..tomek i justyna............24........17.10.2011........2.........??????............


nie pamietam czy mialam jeszcze kogos wpisac cos poprawic wiec przypomnijcie mi kochane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ZAGUBIONA WITAJ JUSTYNKE MUSISZ PRZENIESC JUZ DO CIEZAROWECZEK :-):-):-)

JUSTYNKA NO TO MOZE CORECZKA SIE SZYKUJE :-) CHOC WIEMY ZE KAZDA CIAZA JEST INNA JA Z 3 CZULAM SIE CUDOWNIE SZYLAM DO SAMEGO KONCA CIAZY A Z SZYMONKIEM WYGLADALAM JAK MASAKRA ROWNOCZESNIE MIALAM ZAJADY FEBRE I ZEBY MNIE DOBIC TO JECZMIENIE MI POWYSKAKIWALY:baffled::baffled::baffled: WSZYSCY MOWILI WRAZ Z 3 LEKARZAMI ZE BEDZIE CORECZKA A CO MAM? SZYMONKA KTORY WLASNIE ZASNAL

ILONKO TY JESTES TU NASZE GURU NASZA PODPORA WIEC ZADNYCH DOLIN KOCHANA BEDZIE DOBRZE TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO
 
Dziękuje Wam kochane kobietki za miłe przywitanie , to budujące:)

Ale Wy wygadane jesteście :) Znowu musiałam nadrabiać ;)

Dziś widzę trochę wisielczy humor...to przez pogodę. Słonka Nam pewnie brakuje. Przynajmniej w moim mieście zimno, ponuro i deszczowo...

Losiczko z tymi tabletkami to różnie bywa , ale mam nadzieje się tyłozgięcie macicy nie przeszkodzi w zajściu w ciąże bo już jeden lekarz próbował mnie straszyć.

Widzę, że niektóre z Was mają już pocieszy i starają się o następne. Super :)

Chciałam zacząć mierzyć sobie temperaturę, ale chyba źle zaczęłam. Muszę o tym dopiero konkretnie poczytać bo powinno się chyba zacząć mierzyć po ewentualnej @ ?
Ja mierzę od 4 dni i było 37.1, 37.0, 37.0 i dziś 36.9 :( To chyba zły znak co? Mam złe przeczucia, że się nie udało choć nie powinnam do siebie takich myśli dopuszczać. Tylko ja mam wrażenie, że już powinnam coś czuć a to dopiero 6 dni po owulacji...Dodam, że nie mierze o stałych porach a to chyba również wpływa na wynik? Niestety o różnych godzinach wstaje ( nienormowany czas pracy) i chyba będę musiała to zmienić. A termometr taki zwykły jeszcze rtęciowy, powinnam go wymienić na inny?

Kupiłam test ACON ultraczuły, czy któraś z Was już mamusiek go używała? jeśli tak to w którym dniu po owulacji?

Mimo brzydkiej pogody śle do Was pozytywne pozdrowienia !!
 
No juz mi lepiej, tzn juz mam gdzies z tą tempką sie bedzie dziać dalej !!!!!!! co ma byc to bedzie i juz , teraz i tak niczego nie zmienię !!!!!!!!!
chyba muszę sie położyć bo coś nie bardzo mi to sprzątanie idzie :baffled: paznokiec złamany juz grrrryyyyyyyyy, a nie mam pędzelka aby go zrobić buuuuu, chyba ze tamten jakoś złoże do kupu i zrobię wieczorkiem, otwierałam klapę od odkurzacza i z całej pary mi sie podwarzył wiec nie dziwie sie ze go nie mam, bo az boli cały mój pazur , potem spadło mi krzesło na nogę ajjjjjć.......... a jak poszlam do sklepu to myslałam ze pobije tam każdego , tak mnie kazdy wkurzał, wydawało mi sie ze wszyscy tak specjalnie sie grzebią przy tej kasie zeby mi na złość zrobić .....wryyyyyyyyy, a brzuch jak bolał tak boli, no ale ja jestem taka nerwowa przed @ ehhhhhhhhhhhhhhhhh

losiczka dzięki, hehe :):):)
ania- takie mierzenie tempki to bez sensu , mierzy sie po @ ale nie później niz 6 dnia cyklu, o tej samej godzinie, bez wstawania z łóżka, w miejscach- waginalnym, oralnym, rektalnym, najlepiej termometrem elektronicznym z dwoma miejscami po przecinku , po min 3 godzinach CIĄGŁEGO SNU !!!!!!!! w dzien można sobie zmierzyć tempkę ale jej sie pod uwagę w ogóle nie bierze, bo w ciągu dnia zawsze sie zmienia , jest wyzsza , najlepiej to sobie takie pomiary i zapiski rób na tej stronie gdzie ja prowadzę wykres czyli Obserwacja cyklu - enpr.pl tam bedziesz miec wszystko jasno przedstawione !!!!!!!!!!!!!!
a test najlepiej zrobić w dniu @ ale jesli masz ten czuły (10) to możesz spróbować 2 dni przed @ zrobić ,a ale nie zawsze musi wyjść, co nie znaczy ze nie jestes w ciąży, mnie testy wychodziły zawsze po terminie @ !!!!!!!!!!!!

a termometr najlepszy taki http://allegro.pl/termometr-owulacyjny-mt-16c2-microlife-mt16c2-npr-i1862262201.html
 
Ostatnia edycja:
Ilonka dziękuje CI ślicznie za odpowiedzi. Zaraz będę lukać na ten wykres i jak dostanę @ to kupie termometr . Dobra czyli nie będę mierzyła już temperatury. Jeśli @ przyjdzie to jakoś między 29.10 a 1.11 o ile będzie w terminie bo to byłaby dopiero druga naturalna @. ( oby nie przyszła !!! )

Ilonko nie denerwuj się tak bo to w niczym nie pomoże ( powiedziała ta najbardziej cierpliwa) . Głowa do góry, zjedz coś słodkiego na poprawę humoru, wypij melisę i jeśli sobie możesz pozwolić to wskocz pod koc i obejrzyj jakiś dobry film :)

Słuchajcie a jak ktoś wstaje o różnych godzinach to jak to rozwiązać? Nastawiać budzik codziennie na daną godzinę i mierzyć?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ania- ja ostatnio za dużo tego słodkiego juz jem i czuje sie gruba jak świnia !!!!!!!!!!!!!!!:-:)-( -przytyło mi sie cholera a jeszcze w lipcu tak sie cieszyłam bo brzuszek był płaski a teraz...... łeeeeee znów mnie wywaliło, boczki sie zrobiły gryyyyyy, trzeba na diete przejść !!!!!!!! \
nie wiem o której wstajesz ale np ustawiaj sobie budzik na 5-6 a potem daje idz spać, tak zeby mierzyć o stałej godzinie a jak wstaniesz wczesniej albo później to sobie dodajesz kreseczki ( 1 godzina - 1 kreseczka ) np zmierzylaś 1,5 godziny później wiec od temperatury odejmujesz 1,5 kreseczki, i na odwrót , ale mam nadzieje ze CI sie to nie przyda tylko w tym cyklu zaszałas :) :-D:-D:-D a jak co s to ja słuzę pomoca :)
 
Do góry