reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

bietka cieszę sie ze jest juz troszkę lepiej :)
zagubiona- no to czekamy !!!!!!!!
Ja juz posprzątałam, zupka sie gotuję, za godzinkę gdzieś na spacer wyjde z małym, pozałatwiam sprawy na mieście i bede leniuchować :) przygotuje sobie pazurki do nocnego manicure :-D:tak: :-p

wczoraj chyba ktoś tu pisał ze ma czekoladę z okienkiem, i od wczoraj tak za mną chodzi ze masakra, dziś kupuję a co .....:-pi całą pewnie spałaszkuje :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny:) u nas dzisiaj kolejny słoneczny dzień, tylko na spacery... ja jeszcze dzisiaj siedzę w domku, ale już jutro do pracy... szczerze mówiąc to już mi się trochę nudzi to siedzenie i wymyślam sobie robotę, tzn. pranie zrobiłam (dokładniej pralka;), w kuchni ogarnęłam, na obiadek przygotowałam wszystko (to co mi teściowa wczoraj przyniosła hihi) i teraz mogę wypić kawkę... Muszę jeszcze trochę poleżeć żeby mi choróbsko nie wróciło, biorę w końcu antybiotyk...
viola tak czasami ręka boli od przewiania, nie miałaś gdzieś łokcia przy oknie np?

justyna trzymam kciuki :))) i ilonka za Ciebie też &&&&&&&&&

jakie plany macie dziewczyny na dzisiaj?
 
Cześć dziewczęta:-)
Ilonko dziękuję za wsparcie:-) Dzięki Bogu dzisiaj jest o wiele lepiej, ale przez te dwa dni co ja przeszłam to była masakra. Wczoraj cały dzień przeleżałam, dlatego dziś muszę nadrobić zaległości domowe. Kobietki po jakim czasie będzie widać już brzuszek, bo tak obserwuje siebie, ale jeszcze nic nie widać. Miłego dnia Wam życzę:-D
 
Mamusia-super ze dziś czujesz sie dobrze !!! co do brzuszka to różnie bywa, mnie juz od 4 miesiąca wystawał , widać było ze to nie sadełko tylko ciążowy śliczny brzuszek..... i to tez zależy od postury, bo jak ma sie płaski brzuszek to powinno być widać szybko a jak ma sie sadełko to pewnie później sie zaokrągli :sorry::-p
lilian- ja lubie siedziec w domu,sprzątać, gotować itd jednym słowem jestem kurą domową :-D:sorry:no i poleż jeszcze dziś aby choróbsko nie wróciło !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
widze ze nie tylko ja lubie cos pichcic w kuchni;-)od zawsze lubiałam jakies nowe urozmaicone rzeczy gotowac;-) a tak samo sprzatanie zawsze czysto mosi byc;-)ale dziś piekna pogoda u nas!!!az chce sie zyc!!!choc z rana cos taka wypluta sie czułam nie dobrze mi było i głowa pekała....chyba sie od was sieciowym wirusem zaraziłam:-D:-D
u mnie brzuszek w 5 miesiącu było widac dopiero choc jestem takiej średniej budowy tak wiec to chyba zalezy od kobiety...
 
witam w kolejny deszczowy i zimny dzien...wrrr
dobrze,ze w domku mam cieplo ;-)
Losiczka skasowalam suwaczek,bo jak w tym miesiacu przesunie mi sie @,to jest niewiarygodny,a cykle mam srednio 35dni..bardzo dlugie...
Justyna zrob ten test i daj znac,mam nadzieje,ze beda 2 kreseczki :tak:..&&& mocno zaciskam ;-)
a u mnie na razie cisza z @...,nie wiem o co chodzi..czekam dalej,czy sie rozkreci czy nie...nawet brzuch mnie nie boli,wczoraj wieczorem bylo zle,ale dzisiaj juz jest OK..,pozostaje mi tylko czekac...;-)
 
witam was byal w skepie kupial test ale teraz bedziecie sie smiac
mojemu malemu zachcialo sie siku to poszlam do toalety z nim i przyokazji zrobilam test z takiego poskowego i cos tam wyszko ale nie bylam pewna ale teraz w domu zrobial i wyyyyszlllllla blada krecha:tak::-) jutro dla pewnosci zrobie z elektronicznego jak narazie okresu brak jedynie brzych pobolewa i jajnik lewy wiec mysle ze sie udalao
 
reklama
Do góry